W związku z rozbudową naszej sieci telekomunikacyjnej Netarea przygotowaliśmy nową, specjalną ofertę, skierowaną wyłącznie do mieszkańców Spółdzielni Mieszkaniowej „Informatyk” w Rumi.

Dotychczasowa prędkość internetu kablowego 20 Mb/s została automatycznie zwiększona do 100 Mb/s, przy niezmienionej opłacie abonamentowej wynoszącej 49,40 zł brutto miesięcznie. Usługa jest już aktywna i od pewnego czasu mieszkańcy budynków znajdujących się przy ulicy Piłsudskiego 62, Pucka 2, Pucka 6 oraz Poznańska 25 w Rumi mogą cieszyć się pięć razy szybszym internetem bez limitów w tej samej cenie.

Ponadto informujemy, iż użytkownikom korzystającym z wariantu 2 Mb/s prędkość internetu automatycznie została dwukrotnie zwiększona przy niezmienionej opłacie abonamentowej wynoszącej 23,19 zł brutto miesięcznie. Usługa jest już aktywna i mieszkańcy budynków znajdujących się przy ulicy Piłsudskiego 62, Pucka 2, Pucka 6 oraz Poznańska 25 w Rumi mogą cieszyć się dwa razy szybszym internetem w tej samej cenie.

Netarea – najszybszy internet radiowy w Rumi


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *