Informujemy, iż w poniedziałek, 21 marca HBO Comedy zmieni nazwę na HBO3. Specjalnie dla naszych klientów już w nadchodzące Święta Wielkanocne, od 26 do 28 marca, program  zostanie udostępniony wszystkim naszym abonentom.

W te dni widzowie będą mogli obejrzeć m.in. pierwsze sezony takich komediowych produkcji HBO, jak Figurantka, Dolina Krzemowa czy Świat w opałach. Dodatkowo w programie znajdą się pełne sezony innych popularnych i nagradzanych produkcji HBO, takich jak Gra o tron, Olive Kitteridge oraz Kto się odważy.

W programie HBO3 znajdą się komediowe filmy i seriale oraz kultowe produkcje HBO. Program będzie nadawany 24 godziny na dobę. Widzowie będą mogli zapoznać się z ofertą HBO3 w ramach odkodowania programu w trakcie Świąt Wielkanocnych przez 3 dni – od 26 do 28 marca.

FB_otwarte_okno-uszy_615

Otwarte okno rozpocznie się o 6 rano 26 marca, a zakończy 29 marca w godzinach porannych tj. 4:20. Aby kanał pojawił się na liście kanałów należy zrestartować dekoder. HBO3 będzie dostępny pod nr 262.

Życzymy miłego oglądania i prosimy pamiętać o zrestartowaniu dekoderów.
Poniżej przedstawiamy świąteczny program TV dla kanału HBO3:

Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *