Z przyjemnością mamy okazję państwu udostępnić voucher, który pozwala oglądać przez 30 dni telewizję OVIGO bez opłat!

Jak uruchomić Ovigo?

  1. Udaj się na stronę ovigo.tv korzystając z naszego internetu
  2. Zarejestruj się lub jeśli już masz konto – Zaloguj
  3. Jeśli zalogowałeś się pierwszy raz, przejdź do zakładki „Sklep”.
  4. W prawym górnym rogu kliknij przycisk „Mam kupon rabatowy”.
  5. Wprowadź kod NATAR2020JUG
  6. Ciesz się telewizją przez 1 miesiąc bez limitów.

Co możesz zyskać?

  • ponad 50 kanałów za darmo na jeden miesiąc
  • możliwość nagrywania do 25 godzin audycji telewizyjnych
  • możliwość oglądania  do 24 godzin wstecz dzięki funkcji CatchUpTV

Na jakich urządzeniach możesz oglądać OVIGO?

Dekoderach OVIGO i Apple TV, telewizorach Smart TV Android TV i LG (w przygotowaniu), urządzeniach mobilnych Apple i Android, oraz przeglądarkach internetowych.

Co jeśli już pakiet „Startowy” wykupiłeś?

Spokojnie, promocja obowiązuje do końca marca. Do końca marca masz czas, żeby voucher zrealizować i od dnia realizacji cieszyć się 30 dniowym okresem próbnym.

Co dalej z bezpłatnym pakietem?

Po 30 dniowym okresie automatycznie wróci pakiet „Darmowy”.


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi