Z przyjemnością informujemy, że od dziś, do grupy urządzeń na których abonenci mogą korzystać z platformy OVIGO dołączają telewizory Smart TV firmy LG.

Aplikacja dostępna jest w „sklepie” LG CONTENT STORE. Wystarczy wyszukać aplikację OVIGO i zainstalować ją na telewizorze.
OVIGO działa na telewizorach wyprodukowanych po 2015 roku, wyposażonych w system LG webOS 2.0 i nowszy. 

Telewizory Smart TV czyli na tę chwilę LG oraz wyposażone w system Android TV odbiorniki SONY, Philips, Sharp, TCL i inne, traktowane są na naszej platformie jako tzw. ekran podstawowy, czyli urządzenie równorzędne z dekoderami STB. Abonent platformy OVIGO może uruchomić do trzech ekranów podstawowych w ramach jednego konta abonenckiego.

Kategorie: Telewizja

Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi