Pogoda zaczęła nas rozpieszczać, co sprzyja wypadom rowerowym. Jeśli wybieramy się na wycieczkę jednośladem, przydatne mogą okazać się Mapy Google. Dzięki nim odkryjecie ścieżki rowerowe w swojej okolicy i szczegółowo zaplanujecie trasę przejazdu.

W Rumi i okolicach naszego miasta z roku na rok przybywa ścieżek rowerowych. Większość z nich została zaznaczona na mapach Google’a, ale niestety nie wszystkie. Gigant z Mountain View musi się jeszcze trochę postarać i uaktualnić swoją bazę. Jednak nie ma co narzekać – i tak nie jest źle i tylko niektóre ścieżki rowerowe nie zostały naniesione na mapę.

sciezki-rowerowe-rumia-goog

Ścieżki rowerowe w Rumi i okolicach

Dostępne trasy rowerowe są wyszczególnione jako ścieżki rowerowe, wydzielone pasy oraz drogi sklasyfikowane jako przyjazne dla rowerzystów. Ponadto, dzięki możliwości wyznaczania trasy, możecie zaplanować swoją podróż wybierając środek transportu, w tym właśnie rower. Narzędzie oblicza też długość trasy oraz przybliżony czas, potrzebny na jej pokonanie, a nawet zwraca informacje na temat ukształtowania terenu.

Rumia-Hel-trasa-rowerowa_1280px

Trasa Rumia – Hel

Warto pamiętać, że Mapy Google’a dostępne są również w smartfonach, dzięki czemu z narzędzia możemy korzystać na wycieczce.

Ścieżki rowerowe w Rumi

  • ul. 3-go Maja (od ul. Suwalskiej do ul. Kieleckiej) 264 m
  • ul. Dąbrowskiego (od ul. Piłsudskiego do granicy z Gdynią) 2076 m
  • ul. Starowiejska (od dworca PKP do ul. Kwiatowej) 1200 m
  • ul. Ceynowy (od ul. Królowej Jadwigi do ul. Żwirki i Wigury) 396 m
  • ul. Żwirki i Wigury (od ul. Ceynowy do ul. Kosynierów) 540 m
  • ul. Kosynierów (od ul. Zapolskiej do ronda Jana Pawła II) 1320 m
  • ul. Tysiąclecia (od ul. Kosynierów do ul. I Dywizji Wojska Polskiego) 960 m
  • ul. Dębogórska (od ronda Jana Pawła II do ul. Gdańskiej) 1260 m
  • ul. Gdańska (od ul. Dąbrowskiego do ul. Katowickiej) 240 m
  • ul. I Dywizji Wojska Polskiego (od ronda Jana Pawła II do ul. Przyrzecznej) 1440 m
  • ul. Starowiejska (od ul. Kwiatowej do ronda Jana Pawła II) 420 m

Netarea – najszybszy internet radiowy w Rumi


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *