Dla naszych zapominalskich abonentów uruchomiliśmy nową funkcjonalność w iBOK Netarea. Zgubiłeś ID i PIN? Teraz możesz szybko odzyskać dane do logowania. Jak to zrobić?

Netarea oferuje swoim abonentom panel iBOK. To internetowe biuro obsługi klienta, które pozwala uzyskać rozmaite informacje na temat konta użytkownika sieci. Umożliwia m.in. sprawdzenie salda konta, pobieranie faktur elektronicznych oraz drukowanie formularzy przelewu. Jeśli zgubiłeś ID i PIN, teraz możesz szybko odzyskać dane do logowania. Poniżej formularza znajduje się „przypomnij dane do logowania”, który szybko nam to umożliwi.

Po kliknięciu odnośnika zostaniemy przekierowani na stronę odzyskiwania kodów ID i PIN. Wystarczy podać numer telefonu komórkowego oraz swój pesel (klient indywidualny) lub NIP (firma), a dane potrzebne do logowania zostaną przesłane SMS-em na wskazany numer.

Netarea – najszybszy internet radiowy w Rumi


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *