Aby usprawnić obsługę klientów wdrożyliśmy nową usługę, która pozwoli szybciej realizować rozliczenia. Dla wszystkich abonentów sieci NETAREA zostały już wprowadzone nowe, indywidualne numery rachunków bankowych, na które należy dokonywać wpłat.

Teraz płatności są realizowane poprzez Alior Bank S.A. Centrum Rozliczeniowe. Każdy abonent posiada swój indywidualny numer konta, na który należy dokonywać wpłat z tytułu świadczonych usług telekomunikacyjnych. Co ważne, dotychczasowy rachunek bankowy, na który nasi abonenci dokonywali wpłat w najbliższym czasie zostanie zamknięty.

Informację o aktualnym numerze konta do wpłat można znaleźć po zalogowaniu się do iBOK Netarea (zakładka „Informacje”, sekcja „Dane konta Abonenta”, pozycja „Konto bankowe”).

iBOK Netarea numer konta

Nie możesz zalogować się do iBOK Netarea? Możesz szybko odzyskać dane do logowania. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z funkcji przypominania hasła.

Nowy, indywidualny numer znajdzie się także na każdej fakturze oraz w powiadomieniach e-mail z informacją o jej wystawieniu.

Uprzejmie prosimy o wpłaty wyłącznie na nowy, indywidualny numer konta. Jeśli do tej pory dokonywali Państwo wpłat poprzez zlecenie stałe, prosimy o dokonanie odpowiednich modyfikacji, które pozwolą przekazywać środki na właściwy rachunek bankowy.

Netarea – najszybszy internet radiowy w Rumi. Bez limitów !


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

1 Komentarz

sparrov · 25 czerwca 2014 o 00:13

Dzięki za informację. Od przyszłego miesiąca wpłaty na nowe konto 🙂 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *