Miło nam poinformować, iż dołączyliśmy do programu „Rumska Karta Dużej Rodziny”.  Posiadacze karty będą mogli skorzystać z naszych usług na bardzo atrakcyjnych warunkach. Oferujemy zniżki na instalację internetu oraz abonament.

Od 1 czerwca mieszkańcy miasta Rumia mogą ubiegać się o przyznanie Rumskiej Karty Dużej Rodziny. Karta uprawnia członków rodzin wielodzietnych do katalogu zniżek dostępnych dzięki współpracy z partnerami programu.

Aktualnie oferowane zniżki to 50% zniżki na bilety rodzinne i wakacyjne na basenie MOSiR oraz 50% zniżki na biletowane imprezy kulturalne i sportowe organizowane przez gminne jednostki organizacyjne Gminy Miejskiej Rumia i samorządowe instytucje kultury. Wszystkie rabaty mogą Państwo znaleźć pod linkiem.

Netarea – najszybszy internet radiowy w Rumi. Bez limitów !

Wniosek o przyznanie Karty można pobrać tu lub w Biurze Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miasta Rumia.

Zdaniem Burmistrz Miasta Rumia – p. Elżbiety Rogala-Kończak „polityka rodzinna zajmuje ważne miejsce we wszystkich działaniach społecznych Gminy Miejskiej Rumia. Wprowadzenie Rumskiej Karty Dużej Rodziny ma na celu promowanie pozytywnego wizerunku rodziny wielodzietnej, a także wzmocnienie funkcji oraz poprawę kondycji finansowej tych rodzin. Rumska Karta Dużej Rodziny jest ofertą preferencyjnych form dostępu do miejsc i ins tytucji z obszaru kultury, sportu i rekreacji oraz ulg dla rodzin wielodzietnych”.

Ile rodzin może skorzystać z nowego programu? Jak wyjaśnił Leszek Kiersznikiewicz, zastępca burmistrza Rumi posiadaczami srebrnej karty może zostać około 1600 mieszkańców Rumi, z kolei posiadaczami złotej karty około 550 osób.

Netarea – zapraszamy do skorzystania z naszych usług:

Srebrna oraz Złota Rumska Karta Dużej Rodziny upoważnia do:

50 % na jednorazową opłatę za przyłączenie do sieci i aktywację usługi dostępu do internetu Netarea

10 % na miesięczną opłatę abonamentową za usługę dostępu do internetu Netarea

Tel.: 608 028 779
www.netarea24.pl
e-mail: biuro@netarea24.pl


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *