Perły Rumi – Rumia, ul. Brzozowa 15 i 15A, Topolowa 8 i 8A, Chełmińksa 16 i 16A – internet i telewizja jest już dostępne!

Z przyjemnością informujemy, iż Netarea świadczy usługi internet, telewizja oraz telefon w budynkach inwestycji Perły Rumi znajdujących się w Rumi przy ul. Brzozowej 15 i 15A, Topolowej 8 i 8A, Chełmińskiej 16 i 16A. Specjalnie dla was – mieszkańców tego osiedla – przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – tel. 608 028 779. 

Enklawa Perły Rumi to mini osiedle, które tworzy zespół trzech budynków w zabudowie bliźniaczej. Usytuowane są w narożnikach trzech ulic (Chełmińska, Brzozowa, Topolowa) co sprawia, iż każdy z budynków ma swój indywidualny wjazd z ulicy.

Zgodnie ze standardem wykończenia mieszkań, każdy lokal został wyposażony w instalację internetową. W przedpokojach znajdują się przewody telekomunikacyjne, a przyłącza internetowe bazują na gniazdach. Takie rozwiązanie pozwala wyeliminować konieczność prowadzenia kabli psujących estetykę pomieszczeń. Aby się cieszyć internetem prosto z gniazdka wystarczy zamówić nasze usługi. Chcesz cieszyć się bezprzewodowym internetem bez limitów w całym domu? Wystarczy zamówić router Wi-Fi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Adres inwestycji:

Netarea – najszybszy internet w enklawie Perły Rumi. Bez limitów !

tel.: 608 028 779
www.netarea24.pl
e-mail: biuro@netarea24.pl

Budynek należy do: WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA Perły Rumi, 84-230 Rumia, ul. Brzozowa 15
NIP: 5882408911, REGON: 360990222


Październik, 2014 | Poszerzamy zasięg w Rumi, inwestycjeInternet Rumia


 


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *