Dwa razy więcej minut i nowe stawki na połączenia

Nowy Rok zaczynamy dobrą wiadomością dla Abonentów usług telefonicznych.  Wprowadziliśmy nowe, niższe stawki na krajowe połączenia stacjonarne i komórkowe, a także połączenia zagraniczne. Ponadto podwoiliśmy liczbę domowych minut dostępnych w ramach abonamentu.

Modyfikując ofertę na telefon stacjonarny staraliśmy się maksymalnie ją uprościć, aby ceny za połączenia były jeszcze bardziej przejrzyste. I tak, od stycznia za połączenia na krajowe numery stacjonarne zapłacimy 9 groszy brutto za minutę . Stawka na krajowe połączenia komórkowe została obniżona o ponad połowę i teraz wynosi tylko 16 groszy brutto za minutę do wszystkich sieci . To nie koniec. Wprowadziliśmy jednolitą stawkę na połączenia stacjonarne w ramach całej Unii Europejskiej i kilku innych popularnych kierunków, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada czy Australia. Nowa, płaska stawka wynosi 19 groszy brutto za minutę. Oczywiście wszystkie połączenia naliczane są sekundowo już od pierwszej minuty.

To nie koniec nowości. W ramach abonamentu telefonicznego udostępniamy teraz aż 60 darmowych minut na krajowe połączenia stacjonarne.

Podsumowując nową ofertę:

Abonament : 19,15 zł miesięcznie
Liczba darmowych minut : 60
Połączenia stacjonarne : 9 gr/min
Połączenia komórkowe : 16 gr/min
Połączenia zagraniczne (UE, USA, Kanada, Australia, Norwegia, Szwajcaria, Rosja) : 19 gr/min

Przenieś numer i skorzystaj z naszej nowej oferty w sieci Netarea.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *