Nowy Rok zaczynamy dobrą wiadomością dla Abonentów usług telefonicznych.  Wprowadziliśmy nowe, niższe stawki na krajowe połączenia stacjonarne i komórkowe, a także połączenia zagraniczne. Ponadto podwoiliśmy liczbę domowych minut dostępnych w ramach abonamentu.

Modyfikując ofertę na telefon stacjonarny staraliśmy się maksymalnie ją uprościć, aby ceny za połączenia były jeszcze bardziej przejrzyste. I tak, od stycznia za połączenia na krajowe numery stacjonarne zapłacimy 9 groszy brutto za minutę . Stawka na krajowe połączenia komórkowe została obniżona o ponad połowę i teraz wynosi tylko 16 groszy brutto za minutę do wszystkich sieci . To nie koniec. Wprowadziliśmy jednolitą stawkę na połączenia stacjonarne w ramach całej Unii Europejskiej i kilku innych popularnych kierunków, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada czy Australia. Nowa, płaska stawka wynosi 19 groszy brutto za minutę. Oczywiście wszystkie połączenia naliczane są sekundowo już od pierwszej minuty.

To nie koniec nowości. W ramach abonamentu telefonicznego udostępniamy teraz aż 60 darmowych minut na krajowe połączenia stacjonarne.

Podsumowując nową ofertę:

Abonament : 19,15 zł miesięcznie
Liczba darmowych minut : 60
Połączenia stacjonarne : 9 gr/min
Połączenia komórkowe : 16 gr/min
Połączenia zagraniczne (UE, USA, Kanada, Australia, Norwegia, Szwajcaria, Rosja) : 19 gr/min

Przenieś numer i skorzystaj z naszej nowej oferty w sieci Netarea.


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *