Miło nam poinformować, iż wprowadziliśmy do naszej oferty telefonicznej nowy abonament. Pakiet „MAX” to aż 600 darmowych minut dostępnych w ramach abonamentu, a także obniżone stawki na krajowe połączenia stacjonarne i komórkowe, oraz połączenia zagraniczne.
Rozszerzając ofertę na telefon stacjonarny staraliśmy się wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Abonentów. Tak powstał prosty pakiet darmowych minut z przejrzystymi cenami za połączenia. W pakiecie „MAX” za połączenia na krajowe numery stacjonarne zapłacimy 8 groszy brutto za minutę . Stawka na krajowe połączenia komórkowe wynosi tylko 13 groszy brutto za minutę do wszystkich sieci . To nie koniec. Wprowadziliśmy jednolitą stawkę na połączenia stacjonarne w ramach całej Unii Europejskiej i kilku innych popularnych kierunków, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada czy Australia. Nowa, płaska stawka wynosi 15 groszy brutto za minutę. Oczywiście wszystkie połączenia naliczane są sekundowo już od pierwszej minuty.

Podsumowując nową ofertę „MAX”:

Abonament : 39,32 zł miesięcznie
Liczba darmowych minut : 600
Połączenia stacjonarne : 8 gr/min
Połączenia komórkowe : 13 gr/min
Połączenia zagraniczne (UE, USA, Kanada, Australia, Norwegia, Szwajcaria, Rosja) : 15 gr/min

Przenieś numer i skorzystaj z naszej nowej oferty w sieci Netarea. Do do końca marca 2015 r. opłata aktywacyjna zostaje zmniejszona do 1 zł.


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *