Nowa oferta telefoniczna Netarea – pakiet „MAX”

Miło nam poinformować, iż wprowadziliśmy do naszej oferty telefonicznej nowy abonament. Pakiet „MAX” to aż 600 darmowych minut dostępnych w ramach abonamentu, a także obniżone stawki na krajowe połączenia stacjonarne i komórkowe, oraz połączenia zagraniczne.
Rozszerzając ofertę na telefon stacjonarny staraliśmy się wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Abonentów. Tak powstał prosty pakiet darmowych minut z przejrzystymi cenami za połączenia. W pakiecie „MAX” za połączenia na krajowe numery stacjonarne zapłacimy 8 groszy brutto za minutę . Stawka na krajowe połączenia komórkowe wynosi tylko 13 groszy brutto za minutę do wszystkich sieci . To nie koniec. Wprowadziliśmy jednolitą stawkę na połączenia stacjonarne w ramach całej Unii Europejskiej i kilku innych popularnych kierunków, takich jak Stany Zjednoczone, Kanada czy Australia. Nowa, płaska stawka wynosi 15 groszy brutto za minutę. Oczywiście wszystkie połączenia naliczane są sekundowo już od pierwszej minuty.

Podsumowując nową ofertę „MAX”:

Abonament : 39,32 zł miesięcznie
Liczba darmowych minut : 600
Połączenia stacjonarne : 8 gr/min
Połączenia komórkowe : 13 gr/min
Połączenia zagraniczne (UE, USA, Kanada, Australia, Norwegia, Szwajcaria, Rosja) : 15 gr/min

Przenieś numer i skorzystaj z naszej nowej oferty w sieci Netarea. Do do końca marca 2015 r. opłata aktywacyjna zostaje zmniejszona do 1 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *