Przygotowaliśmy nową ulotkę, która  w najbliższym czasie powinna zacząć krążyć po Rumi i okolicach. Chwalimy się na niej najtańszym pakiet w mieście. Ile płacisz za internet, telewizję i telefon? U nas te trzy usługi w pakiecie kosztują tylko 68,55 zł. Jak to możliwe?

Internet

Tani, szybki i niezawodny internet to podstawa pakietu. W cenie 49,40 zł miesięcznie oferujemy łącze 20+ Mbps żadnych bez limitów. Co „+” to oznacza w praktyce? Nic innego jak możliwość uzyskania prędkości powyżej 20 Mbps. Staramy się, aby wszyscy nasi Abonenci mieli prędkość pobierania 20 Mbps. Jednak zdecydowana większość może cieszyć się znacznie szybszym internetrm. Wszystko zależy od istniejących warunków technicznych w danej lokalizacji. Jeśli te będą na odpowiednim poziomie prędkość może być dwa, a nawet trzy razy większa.

Telewizja

W pakiecie z internetem polecamy cyfrową telewizję bez opłat. Jeśli zdecydujesz się na instalację naszego internetu, naziemną telewizję cyfrową (DVB-T) zainstalujemy za pół ceny (standardowa opłata 199 zł zostanie obniżona do 99,50 zł). Nie płać za telewizję i wybierz opcję bez abonamentu. Naziemna telewizja cyfrowa to 24 kanały w języku polskim, w tym TVP1 i TVP2 w jakości HD.

Telefon

Trzecią usługą w pakiecie jest tani telefon stacjonarny. Abonament to jedynie 19,15 zł, a aktywacja wynosi tylko 1 zł. Nie zastanawiaj się, tylko przenieś swój numer do sieci Netarea. 60 minut w abonamencie i stawki od 9 groszy za minutę pozwolą sporo zaoszczędzić.

Miesiąc internetu za 1 zł

Korzystasz z usług innego operatora? Zmień go, a otrzymasz miesiąc internetu za 1 zł.

ulotka-2015_600Netarea – najszybszy internet radiowy w Rumi. Bez limitów !


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *