Najtańszy pakiet w mieście – nowa ulotka w Rumi

Przygotowaliśmy nową ulotkę, która  w najbliższym czasie powinna zacząć krążyć po Rumi i okolicach. Chwalimy się na niej najtańszym pakiet w mieście. Ile płacisz za internet, telewizję i telefon? U nas te trzy usługi w pakiecie kosztują tylko 68,55 zł. Jak to możliwe?

Internet

Tani, szybki i niezawodny internet to podstawa pakietu. W cenie 49,40 zł miesięcznie oferujemy łącze 20+ Mbps żadnych bez limitów. Co „+” to oznacza w praktyce? Nic innego jak możliwość uzyskania prędkości powyżej 20 Mbps. Staramy się, aby wszyscy nasi Abonenci mieli prędkość pobierania 20 Mbps. Jednak zdecydowana większość może cieszyć się znacznie szybszym internetrm. Wszystko zależy od istniejących warunków technicznych w danej lokalizacji. Jeśli te będą na odpowiednim poziomie prędkość może być dwa, a nawet trzy razy większa.

Telewizja

W pakiecie z internetem polecamy cyfrową telewizję bez opłat. Jeśli zdecydujesz się na instalację naszego internetu, naziemną telewizję cyfrową (DVB-T) zainstalujemy za pół ceny (standardowa opłata 199 zł zostanie obniżona do 99,50 zł). Nie płać za telewizję i wybierz opcję bez abonamentu. Naziemna telewizja cyfrowa to 24 kanały w języku polskim, w tym TVP1 i TVP2 w jakości HD.

Telefon

Trzecią usługą w pakiecie jest tani telefon stacjonarny. Abonament to jedynie 19,15 zł, a aktywacja wynosi tylko 1 zł. Nie zastanawiaj się, tylko przenieś swój numer do sieci Netarea. 60 minut w abonamencie i stawki od 9 groszy za minutę pozwolą sporo zaoszczędzić.

Miesiąc internetu za 1 zł

Korzystasz z usług innego operatora? Zmień go, a otrzymasz miesiąc internetu za 1 zł.

ulotka-2015_600Netarea – najszybszy internet radiowy w Rumi. Bez limitów !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *