Miło nam poinformować, iż z dniem 14 września 2015r. zakończyliśmy testy naszej nowej usługi – telewizji cyfrowej. W ofercie znajdą Państwo nowoczesny, androidowy smartdekoder, który umożliwia oglądanie ponad 200 kanałów TV w tym ponad 60 w jakości HD. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty.

Oferta na telewizję jest bardzo prosta:
Umowa: tylko na 12 miesięcy
Aktywacja – pierwszy odbiornik (tuner): 99 zł z VAT.
Aktywacja – kolejny odbiornik (tuner): 49 zł z VAT.
Abonament: od 68 zł z VAT miesięcznie
Promocja: internet w pakiecie z telewizją za 1 zł z VAT miesięcznie, przez cały okres trwania umowy.
Ze względów technicznych, usługa telewizji cyfrowej dostępna jest tylko w wybranych lokalizacjach:
Rumia, budynki przy ulicach: Pucka 6, Pucka 2, Poznańska 25, Piłsudskiego 62, Brzozowa 15, Topolowa 8, Chełmińskiego 16, Rodziewiczówny 3, Filtrowa 10, Krakowska 8, Gdyńska 50.
AVIOS – unikatowa telewizja IP
  • Jedyna taka telewizja w Polsce
  • Nowoczesna, interaktywna, niezawodna
  • Ponad 200 kanałów w ofercie
  • Ponad 60 kanałów w jakości HD
  • Androidowe smartdekodery z WiFi i nagrywarką

Androidowy smartdekoder:

KORBOX Magic jest multimedialnym centrum rozrywki router WIFI N (typu WIFI One Room Range. ) oraz dekoder telewizyjny. Pozwala oglądać telewizjaę IPTV w rozdzielczości Full HD. Umożliwia też przeglądanie plików multimedialnych zapisanych na urządzeniu przenośnym typu Pendrive lub karta SD, Oferuje przeglądarkę internetową, aplikację Youtube oraz TubaFM.

Korbox Magic

Korbox Magic

Ile kosztuje instalacja telewizji AVIOS?

Aktywacja telewizji to jednorazowy koszt wynoszący 99 zł. W ramach tej opłaty udostępniony zostaje dekoder STB, który po podłączeniu kablem HDMI do telewizora umożliwia oglądanie telewizji na jednym odbiorniku TV. Aby oglądać telewizję na większej liczbie odbiorników konieczne jest skorzystanie z usługi multiroom. Aktywacja każdego kolejnego odbiornika kosztuje 49 zł.

Szczegółowy cennik wraz z pakietami i listą kanałów znajdują się poniżej:

Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *