Kamienica Gdyńska – Rumia, ul. Gdyńska 50 | Internet, Telewizja, Telefon

Kamienica Gdyńska – Rumia, ul. Gdyńska 50 – internet i telewizja światłowodowa jest już dostępne!

Z przyjemnością informujemy, iż Netarea świadczy usługi internet, telewizja oraz telefon na łączach światłowodowych w budynku inwestycji Kamienica Gdyńska znajdującym się w Rumi przy ul. Gdyńskiej 50. Specjalnie dla was – mieszkańców tego budynku – przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – tel. 608 028 779. 

Zgodnie ze standardem wykończenia mieszkań, budynek został wyposażony w instalację internetową. W lokalach znajdują się przewody telekomunikacyjne, a przyłącza internetowe bazują na gniazdach. Takie rozwiązanie pozwala wyeliminować konieczność prowadzenia kabli psujących estetykę pomieszczeń. Aby się cieszyć internetem prosto z gniazdka wystarczy zamówić nasze usługi. Chcesz cieszyć się bezprzewodowym internetem bez limitów w całym domu? Wystarczy zamówić router Wi-Fi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Planujesz zamieszkać w kamienicy Gdyńskiej w Rumi? A może jesteś już jej mieszkańcem? Poszukujesz dostawcy telewizji i internetu? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Budynek Kamienica Gdyńska zlokalizowany przy ulicy Gdyńskiej 50 w Rumi został już przyłączony do nowoczesnej sieci światłowodowej Netarea. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty dla mieszkańców.

Kamienica Gdyńska to kameralny budynek w centrum Rumi  przy ul. Gdyńskiej 50. To miejsce dla osób, które szukają swojego M w centrum Rumi jednak z dala od najbardziej ruchliwych arterii miasta. Jeszcze w czasie trwania budowy tej kamienicy zadbaliśmy o wykonanie nowoczesnego przyłącza optotelekomunikacyjnego dla przyszłych mieszkańców. Budynek przy ulicy Gdyńskiej 50 został przyłączony do naszej sieci w technologii światłowodowej, która pozwala zaoferować mieszkańcom najnowocześniejsze usługi triple play – internet, telewizję i telefon.

Kamienica Gdyńska w Rumi - reklama Netarea
Kamienica Gdyńska w Rumi – nasza reklama

Dla mieszkańców kamienicy Gdyńskiej w Rumi czeka specjalna oferta. Mega szybki internet bez limitów dostarczany do budynku światłowodem, nowoczesne routery WiFi, ponad 200 kanałów w tym ponad 60 w jakości HD w ramach cyfrowej telewizji odbieranej za pomocą nowoczesnych dekoderów działających pod kontrolą systemu Android, a także tani telefon stacjonarny. Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń, tel.: 608 028 779.

Adres inwestycji:

Budynek należy do: WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA GDYŃSKA 50 84-230 Rumia, ul. Gdyńska 50
NIP: 5882411209, REGON: 362230484


Październik, 2015 | Poszerzamy zasięg w Rumi, inwestycje, światłowódInternet Rumia


 

Dodaj komentarz