Gdyńska – Rumia, ul. Gdyńska 54 | Internet, Telewizja, Telefon

Gdyńska – Rumia, ul. Gdyńska 54 – internet i telewizja światłowodowa jest już dostępne!

Z przyjemnością informujemy, iż Netarea świadczy usługi internet, telewizja oraz telefon na łączach światłowodowych w budynku inwestycji Gdyńska znajdującym się w Rumi przy ul. Gdyńskiej 54. Specjalnie dla was – mieszkańców tego budynku – przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – tel. 608 028 779. 

Zgodnie ze standardem wykończenia mieszkań, budynek został wyposażony w instalację internetową. W lokalach znajdują się przewody telekomunikacyjne, a przyłącza internetowe bazują na gniazdach. Takie rozwiązanie pozwala wyeliminować konieczność prowadzenia kabli psujących estetykę pomieszczeń. Aby się cieszyć internetem prosto z gniazdka wystarczy zamówić nasze usługi. Chcesz cieszyć się bezprzewodowym internetem bez limitów w całym domu? Wystarczy zamówić router Wi-Fi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

„Gdyńska” to nowa inwestycja firmy Sierzbud. Budynek mieszkalny przy ulicy Gdyńskiej w Rumi to komfortowe mieszkania zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy. Planujesz zamieszkać w Gdyńskiej w Rumi? Poszukujesz dostawcy telewizji i internetu? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Budynek Gdyńska zlokalizowany przy ulicy Gdyńskiej 54 w Rumi został już przyłączony do nowoczesnej sieci światłowodowej Netarea. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty dla mieszkańców.

Jeszcze w czasie trwania budowy zadbaliśmy o wykonanie nowoczesnego przyłącza optotelekomunikacyjnego dla przyszłych mieszkańców. Budynek przy ulicy Gdyńskiej 54 został przyłączony do naszej sieci w technologii światłowodowej, która pozwala zaoferować mieszkańcom najnowocześniejsze usługi triple play – internet, telewizję i telefon.

Dla mieszkańców Gdyńskiej w Rumi czeka specjalna oferta. Mega szybki internet bez limitów dostarczany do budynku światłowodem, nowoczesne routery WiFi, ponad 200 kanałów w tym ponad 60 w jakości HD w ramach cyfrowej telewizji odbieranej za pomocą nowoczesnych dekoderów działających pod kontrolą systemu Android, a także tani telefon stacjonarny. Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń, tel.: 608 028 779.

Adres inwestycji:


Budynek należy do: WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA GDYŃSKA 54 84-230 Rumia, ul. Gdyńska 54
REGON: 366018278


Kwiecień, 2016 | Poszerzamy zasięg w Rumi, inwestycje, światłowódInternet Rumia


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *