Już od 08.02.2016r. ruszamy ze zmianami w pakietach TV! Między innymi wszystkie kanały ze stajni TVN lądują w KOMFORT HD: TVN HD, TVN7 HD, TVN24 HD, TVN Style HD, TVN Turbo HD oraz pojawi się nowy kanał TVN w naszych pakietach: TVN FABUŁA HD. Ponadto do samego pakietu KOMFORT HD dochodzą programy:

  • Polsat 2 HD,
  • Polsat Cafe HD,
  • Polsat Play HD,
  • TV4 HD,
  • Polsat Wellbeing,
  • Music Box UA,
  • Nuta TV HD.

Do pakietu PRESTIŻ HD oraz MAXX HD wprowadzone zostaną nowe kanały:

  • ADVENTURE HD,
  • TOP KIDS.

Teraz nowy KOMFORT HD będzie miał 118 kanałów w tym 31 kanałów w jakości HD, PRESTIŻ HD 155 kanałów (42 HD), natomiast MAXX HD urośnie do 185 kanałów (59 HD).

Poniżej prezentujemy nową listę kanałów.

LISTA_KANAŁOW_LCN_07-02


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *