Uruchomiliśmy nową odsłonę strony internetowej sieci Netarea. Przejrzystość, estetyka, łatwa nawigacja sprawiają, że korzystanie z nowej witryny będzie dla Państwa o wiele szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze.

Nowa strona internetowa Netarea

Witryna została przystosowana do monitorów umożliwiających pracę w wysokich rozdzielczościach, a także urządzeniach mobilnych.

Poprzednia wersja strony została całkowicie przebudowana. Wzbogaciliśmy ją o atrakcyjne materiały multimedialne i grafiki. Nie mogło zabraknąć też nowości, a wśród nich jeszcze bardziej atrakcyjna oferta na usługi dostępu do internetu, telewizji i telefonu, dla mieszkańców Rumi i okolic, nowoczesne routery Wi-Fi, innowacyjna telewizja IP – AVIOS, a także nowatorska usługa monitoringu wizyjnego dla firm. Przygotowaliśmy też gadżety niespodzianki dla naszych nowych klientów, którzy zdecydują się na podłączenie naszych usług.

nowa-strona-www-netarea-2016

Internet Netarea

Internet w wariancie 4 Mb/s w cenie 39,32 zł przyspieszył prawie dwukrotnie, do 7 Mb/s. Z kolei prędkość internetu 20 Mbps została podniesiona do wariantu 20+ Mb/s, dzięki czemu, w zależności  od istniejących w danej lokalizacji warunków technicznych może wynosić nawet 60 Mb/s!

Cenę routerów Wi-Fi 802.11n do 300 Mb/s obniżyliśmy ze 149zł do 99 zł. To niezawodne, bezprzewodowe urządzenia wyposażone w dwie anteny. Oferują prędkości do 300 Mb/s oraz duży zasięg. Router wyróżnia znakomity stosunek ceny do jakości. Świetnie nadaje się do stworzenia szybkiej i wydajnej sieci Wi-Fi w domu lub małej firmie.

Dowiedz się więcej: http://www.netarea24.pl/oferta/internet

Routery w ofercie Netarea

Do naszej oferty trafił nowy router Wi-Fi z trzema zewnętrznymi antenami, działający w standardzie 802.11n i oferujący prędkość do 450 Mb/s. Pozwala stworzyć szybką i niezawodną sieć bezprzewodową o dużym zasięgu. Dzięki portom LAN 1 GB/s zapewni dużą wydajność sieci kablowej. Router posiada również wbudowany port USB 2.0 obsługujący funkcje udostępniania dysku, serwera mediów, serwera FTP oraz serwera druku.

Telewizja AVIOS

W naszej nowej ofercie TV znajdą Państwo nowoczesny, androidowy smartdekoder z nagrywarką, który umożliwia oglądanie ponad 210 kanałów TV w tym aż 77 w jakości HD. Kanały zostały podzielone na 3 pakiety – Komfort HD (118 kanałów w tym 32 HD), Prestiż HD (155 kanałów w tym 42 HD) oraz Max HD (185 kanałów w tym 59 HD). Ponadto oferujemy szereg pakietów dodatkowych: Canal+ Prestige, Canal+ Select, Cinemax HD, Telewizja Republika, Filmbox, HBO HD, HBO, Nakuka HD i Seriale. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty.

Dowiedz się więcej: http://www.netarea24.pl/oferta/telewizja/avios

Monitoring – kamery – nowa usluga w sieci Netarea

Zupełną nowością jest innowacyjna usługa dla biznesu w sieci Netarea – Wirtualny rejestrator, która pozwala zbudować monitoring w domu lub firmie bez konieczności ponoszenia bardzo wysokich kosztów instalacji całego systemu. Dzięki wirtualnemu rejestratorowi, aby nagrywać obraz nie trzeba już kupować drogiego rejestratora i dysków twardych. Wystarczy posiadać łącze internetowe i zainstalować nasze kamery, które udostępniamy w ramach abonamentu. Zainstalowane kamery, po podłączeniu do internetu, wysyłają obraz i dźwięk do naszych serwerów. Materiał wideo dostępny jest w postaci archiwum nagrań i podglądu na żywo, a dostęp do niego można uzyskać z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy komputer, tablet lub smartfon podłączony do internetu.

Aby posiadać w domu lub firmie profesjonalny system monitoringu nie trzeba wydawać kilku tysięcy złotych na sprzęt. Dzięki naszej innowacyjnej usłudze, wystarczy kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Dowiedz się więcej: http://www.netarea24.pl/oferta/monitoring

 


Netarea – najszybszy internet radiowy w Rumi. Bez limitów !


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

1 Komentarz

Zadowolony klient · 18 kwietnia 2016 o 15:18

Super wyszła ta nowa strona. Jestem waszym zadowolonym klientem z Rumi. Internet w Rumi działa aż miło. Ciekawe jak jest z tą telewizją. Oby tak dalej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *