W ofercie sieci Netarea pojawiła się nowość – monitoring dla firm. Przygotowaliśmy wirtualny rejestrator, dzięki któremu możliwe jest zbudowanie monitoringu w domu lub w biurze bez konieczności ponoszenia bardzo wysokich kosztów instalacji całego systemu.

Dzięki wirtualnemu rejestratorowi, aby nagrywać obraz nie trzeba już kupować drogiego rejestratora i dysków twardych. Wystarczy posiadać łącze internetowe i zainstalować nasze kamery, które udostępniamy w ramach abonamentu. Zainstalowane kamery, po podłączeniu do internetu, wysyłają obraz i dźwięk do naszych serwerów. Materiał wideo dostępny jest w postaci archiwum nagrań i podglądu na żywo, a dostęp do niego można uzyskać z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy komputer, tablet lub smartfon podłączony do internetu.

Aby posiadać w domu lub firmie profesjonalny system monitoringu nie trzeba wydawać kilku tysięcy złotych na sprzęt. Dzięki naszej innowacyjnej usłudze, wystarczy kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Usługa dostępna jest w trzech wariantach:

 1. Pojedyncza kamera IP
  • Instalacja: 249 zł
  • Abonament: 89 zł / miesiąc
 2. Dwie lub więcej kamer IP
  • Instalacja: 299 zł za kamerę
  • Abonament: 49 zł / miesiąc
 3. Kamera IP Full HD
  • Instalacja: 1999 zł za kamerę
  • Abonament: 50 zł / miesiąc

W ofercie mamy dla Państwa kilka kamer do wyboru:

 • zarówno wewnętrzny, jak i wewnętrzny model HD w obudowie tubowej
 • wewnętrzny model HD w obudowie kopułkowej
 • zarówno wewnętrzny, jak i wewnętrzny model Full HD w metalowej obudowie tubowej
 • wewnętrzny model HD z Wi-Fi w obudowie micro

Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

Dowiedz się więcej: http://www.netarea24.pl/oferta/monitoring


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *