Serdecznie zapraszamy na imprezę „Rodzinnie i na Sportowo z Tenisem Stołowym”, która odbędzie się już 29 maja 2016 roku w hali widowiskowo­-sportowej MOSiR Rumia przy ul. Mickiewicza 49.

Organizatorami wydarzenia są: Akademia Tenisa Stołowego „Małe Trójmiasto”, MOSiR Rumia oraz SL SALOS Rumia. Netarea, jako lokalny operator telekomunikacyjny, świadczący mieszkańcom Rumi usługi takie jak: intarnet, telewizja, telefon, wspiera inicjatywę i zaprasza nie tylko do obserwacji, ale też wzięcia udziału w organizowanym turnieju. Dla uczestników imprezy przewidziany jest quiz z nagrodami.

plakat a3

Netarea – najszybszy internet radiowy w Rumi. Bez limitów !


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

1 Komentarz

Zadowolony klient · 19 maja 2016 o 16:18

Świetna inicjatywa! Na pewno wpadnę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *