Mistrzowska promocja na EURO 2016 – oglądaj wszystkie mecze za darmo

W związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej 2016 pragniemy poinformować, iż w telewizji AVIOS dostępne będą kanały premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na podłączenie telewizji AVIOS, przygotowaliśmy mistrzowską promocję – pakiet kanałów premium HD z transmisją Euro 2016 za darmo!

Wszystkie 51 meczów UEFA EURO 2016 będzie transmitowane na żywo wyłącznie w dwóch kanałach typu premium Polsat Sport 2 i Polsat Sport 3 z ekskluzywnymi materiałami, bez reklam i w jakości HD. Kanały wystartują 10 czerwca 2016. Ponad 200 godzin bezpośrednich relacji na żywo realizowanych na światowym poziomie wprost z francuskich stadionów i ośrodków poszczególnych najlepszych reprezentacji Europy.
Kanały premium będą dostępne w jakości HD w pakiecie dodatkowym pod numerami 552 i 553. Cena za pakiet EURO 2016 to 99 zł, płatne jednorazowo. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na podłączenie telewizji AVIOS pakiet udostępniony zostanie za 0 zł

Na rozgrzewkę, w pakiecie z telewizją, proponujemy superszybki internet 300 Mb/s za 1zł miesięcznie przez całą umowę z nowoczesnym routerem od 1zł.

To nie wszystko, co przygotowaliśmy. Na wszystkich, którzy przyłączą się do sieci Netarea czeka prezent – jedno z dwóch urządzeń do wyboru. Zadzwoń, aby dowiedzieć się, jaką niespodziankę przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie.

tel. 608 028 779

Wiecej na: http://www.netarea24.pl/

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Bądźmy razem z biało-czerwonymi!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *