Miło nam poinformować, iż Netarea dołącza do projektu Polski Kapitał. Znak „Polski Kapitał” podkreśla lokalność usługi lub produktu, oraz jest łatwym do odczytania symbolem przez konsumenta w obecnym pędzącym świecie. Wybierając taki produkt, lub usługę, konsument tworzy miejsce pracy w Polsce, co w rezultacie przekłada się na komfort pracy oraz siłę nabywczą samego konsumenta.

Polski Kapitał – wspieraj lokalny rynek

Coraz więcej ludzi, szczególnie młodych, zaczyna zwracać uwagę gdzie został wyprodukowany produkt lub gdzie ulokowany jest kapitał usługodawcy. Wobec współczesnych realiów, konsumenci zdają sobie sprawę, że kupując polskie produkty lub usługi zasilają naszą gospodarkę i tworzą miejsca pracy. Cechy takie jak lokalność, regionalność produktów lub usług, staje się głównym czynnikiem decyzyjnym dla nowoczesnego świadomego konsumenta. Znak Polski Kapitał został opracowany w związku z zapotrzebowaniem rynku telekomunikacyjnego. Szybko okazało się, że jest on również potrzebny w innych branżach. Znak Polski Kapitał nie jest nagrodą, ani symbolem zarezerwowanym tylko dla najprężniej rozwijających się firm, ale wskazówką dla konsumenta, że wybierając taki produkt, lub usługę, wspiera firmę z polskim kapitałem, który szybko nie opuści granic Polski.

Wybierając usługi firmy Netarea wspierasz lokalny rynek i tym samym polską gospodarkę oraz masz pewność, że:

  • 100% kapitału naszej firmy należy do polskich podmiotów
  • Podatki z działalności naszej firmy odprowadzane są w Polsce
  • Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest na terenie Polski

Więcej na stronie: http://polskikapital.org/


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

1 Komentarz

nssacz · 13 października 2016 o 10:00

Musimy wspierać polski rynek. Ja patrze na marki i produkty z naszego rodzimego kraju…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *