W naszej ofercie znajdziecie profesjonalny monitoring oparty na kamerach IP Full HD, który może strzec każdego domu czy osiedla. Teraz do systemu dołączyła zlokalizowana w Rumi kamera demonstracyjna, rejestrująca obraz w maksymalnej rozdzielczości 1080p z prędkością 30 klatek na sekundę.

Zainteresowani skorzystaniem z naszej usługi mogą uzyskać dostęp do podglądu na żywo i archiwum nagrań z kamery, aby zapoznać się z oferowanym przez nas systemem monitoringu. Pozwoli to przekonać się, czy system spełni oczekiwania, zarówno pod kątem jakości obrazu, jak i obsługi systemu. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod nr tel. 608 028 779.

Podstawowe cechy systemu monitoringu:

 • Kamery Full HD
 • Tryb dzień / noc
 • Szerokokątny obiektyw
 • Wbudowany mikrofon
 • Wodoodporna konstrukcja
 • Aplikacje na Androida i iOS
 • Oprogramowanie zgodne ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami www na komputery PC, bez konieczności instalacji wtyczek, rozszerzeń i specjalnych programów (warto na to zwrócić uwagę)
 • Nagrywanie w jakości max. 1080p@30fps
 • Możliwość nagrywania w przypadku wykrycia ruchu
 • Podgląd na żywo z dźwiękiem
 • Możliwość rozbudowania systemu o kolejne kamery, niemal bez ograniczeń i w przystępnych cenach.

Aplikacja mobilna UniFi Video monitoringu


Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: Monitoring Netarea


 


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *