Przygotowaliśmy dla was nową promocję, dzięki której będziecie mogli cieszyć się najtańszym internetem w Rumi, bez limitu!

Najtańszy internet w Rumi

Decydując się na podłączenie naszego internetu w wariancie 10 Mb/s obniżymy wam pierwsze 3 miesiące abonamentu do kwoty 9,90 zł. Potem abonament wyniesie tylko 29,90 zł miesięcznie. Oferta dotyczy usługi dostępu do internetu z prędkością 10 Mb/s pobieranie i 1 Mb/s wysyłanie, bez limitów pobierania i wysyłania danych, przy umowie zawartej na czas określony – okres zobowiązania wynosi 24 miesiące. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – tel. 608 028 779. 

najtańszy internet rumiaNajtańszy internet w Rumi – noworoczna promocja Netarea

Promocja w skrócie:

  • Prędkość pobierania danych – download: 10 Mb/s
  • Prędkość wysyłania danych – upload: 1 Mb/s
  • brak limitu danych
  • abonament przez pierwsze 3 miesiące: 39,90 zł 9,90 zł
  • abonament przez kolejne 21 miesięcy: 39,90 zł 29,90 zł
  • umowa na 24 miesiące
  • koszt podłączenia: 49 zł od 1 zł

Netarea- najtańszy internet w Rumi


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *