Witamy w Nowym Roku! Przygotowaliśmy dla was zmiany w telewizji AVIOS. W naszej ofercie mamy już 221 kanałów – w tym aż 191 kanałów w pakiecie MAX HD. Zaktualizowaliśmy listy kanałów TV i od 01 stycznia 2017 obowiązują nowe.

Aktualne listy kanałów w formie listy LCN oraz graficznej dostępne są na naszej stronie internetowej http://www.netarea24.pl/oferta/telewizja/avios w sekcji Dokumenty do pobrania.

Zmiany w AVIOS – nowe kanały

Po zmianach pakiet Komfort HD liczy 122 kanały; Prestiż HD 164 kanały, a Max HD 191 kanałów. Dodane zostały kanały: ECHO24, ZOOM TV, NOWA TV, METRO, WP1, ESKA TV, oraz POLSAT SPORT FIGHT. POLSAT SPORT FIGHT jest już dostępny w pakietach Prestiż HD oraz Max HD, pozostałe kanały zostały dodane do wszystkich pakietów TV.

Usunięte zostały: Polsat 2 SD, Polsat Play SD, Polsat Cafe SD, Polsat News SD, Orange Sport.

Polsat Sport News zmienił się w Super Polsat i wskoczył na nr 419. Natomiast 07.01. br TVN Meteo Active oficjalnie zmienia się w HGTV, jednak pomimo zmiany nazwy oraz nadawanej treści na chwilę obecną pozostaje na swoim dotychczasowym LCN.

Zmiany w AVIOS – pakiet Prestiż HD

Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD oraz Polsat Romans jak pewnie zauważyliście zmieniają swoje miejsce w pakietach – kanały te od 01.01.17 dostępne są już w pakiecie PRESTIŻ HD.


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *