Dla naszych klientów wprowadziliśmy do oferty nowość – programy antywirusowe Kaspersky Lab, które zapewnią skuteczną ochronę komputerów, tabletów i smartfonów. Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty. Kaspersky Anti-Virus już od 4,99 zł miesięcznie.

W naszym życiu cyfrowym polegamy na komputerach, tabletach i smartfonach – niezależnie od tego, czy korzystamy z zasobów internetu, komunikujemy się ze znajomymi, realizujemy transakcje finansowe czy robimy zakupy online. Technologie bezpieczeństwa, które oferujemy zadbają o ochronę tego, co jest dla nas najcenniejsze – prywatności, dzieci, pieniędzy i innych ważnych zasobów.

Programy antywirusowe Netarea

 Do naszej oferty trafiło oprogramowanie renomowanej firmy Kaspersky Lab, od lat zajmującej się tematyką cyberbezpieczeństwa. Programy antywirusowe dostępne są w trzech wariantach:
 • Kaspersky Anti-Virus – zapewniający podstawową ochronę
 • Kaspersky Internet Security multi-device – zapewniajacy ochrone premium
 • Kaspersky Total Security multi-device – zapewniający najlepszą ochronę

Zakup licencji u nas to nie tylko niska miesięczna opłata doliczana do rachunku za internet. To również licencja, którą możesz aktywować i dezaktywować w dowolnym momencie. Nie musisz już pamiętać o zakupie nowej licencji jak skończy się stara, bo całość działa automatycznie. W przeciwieństwie do licencji „pudełkowej”, raz aktywowana licencja z naszej oferty może być zatrzymana i ponownie wznowiona.

Kaspersky Anti-Virus

Dla klientów poszukujących podstawowej ochrony, która zapewnia niezbędne zabezpieczenia przed wirusami, szkodliwym oprogramowaniem oraz innymi zagrożeniami bez spowalniania urządzenia proponujemy oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus.

To podstawa systemu bezpieczeństwa antywirusowego komputera PC, zapewniająca podstawową ochronę w czasie rzeczywistym przed najnowszym szkodliwym oprogramowaniem. Rozwiązanie działa w tle, oferując inteligentne skanowanie i niewielkie, częste uaktualnienia, chroniąc w sposób proaktywny przed znanymi i wyłaniającymi się zagrożeniami. Kaspersky Anti-Virus to podstawowa ochronę, która nie spowolni działania komputera PC.

 • Ochrona w czasie rzeczywistym przed wirusami komputerowymi, oprogramowaniem spyware, trojanami, rootkitami i innymi zagrożeniami
 • Szybkie i wydajne działanie komputera PC
 • Szybka reakcja na nowe i wyłaniające się zagrożenia
 • Natychmiastowa kontrola bezpieczeństwa plików, aplikacji i stron internetowych
 • Cofanie szkodliwej aktywności złośliwego oprogramowania

Ceny licencji Kaspersky Anti-Virus w ofercie Netarea:

Kaspersky Internet Security

Dla klientów, którzy potrzebują ochrony dla wielu różnych urządzeń, w tym komputerów PC, Mac oraz smartfonów i tabletów z systemem Android w jednym prostym rozwiązaniu proponujemy oprogramowanie Kaspersky Internet Security.

Oferuje ono jedno, proste rozwiązanie bezpieczeństwa, które zapewni ochronę komputerom PC, Mac oraz smartfonom i tabletom z systemem Android przy pomocy wyróżnianych nagrodami technologii firmy Kaspersky Lab.

 • Łatwa, oparta na jednej licencji ochrona połączonych z internetem komputerów PC, Mac oraz smartfonów i tabletów z systemem Android
 • Możliwość dostosowania ochrony do dowolnej kombinacji sprzętu w celu zapewnienia prawdziwego bezpieczeństwa wielu różnym urządzeniom
 • Zapewnia ochronę, wydajność i łatwość użytkowania urządzenia
 • Ochrona w czasie rzeczywistym przed wszystkimi nowymi i wyłaniającymi się zagrożeniami internetowymi
 • Najwyższa jakość ochrony przed kradzieżą/utratą dla urządzeń z systemem Android
 • Pomaga bezpiecznie dokonywać transakcji bankowych, zakupów i płatności online
 • BEZPŁATNIE! Kaspersky Safe Browser dla iPhone’ów, iPadów i urządzeń z systemem Windows Phone

   Ceny licencji Kaspersky Internet Security w ofercie Netarea:

Kaspersky Total Security

Dla klientów poszukujących najwyższej jakości ochrony dla wielu różnych urządzeń, oferującej możliwość tworzenia kopii zapasowej online, zarządzanie hasłami, szyfrowanie i inne zabezpieczenia proponujemy oprogramowanie Kaspersky Total Security.

To najbardziej rozbudowane rozwiązanie bezpieczeństwa przeznaczone dla komputerów PC i Mac, smartfonów i tabletów z Androidem oraz urządzeń z systemem iOS. Zapewnia wszystko, czego użytkownicy potrzebują, aby chronić wszelkie swoje dane – łącznie z tożsamością cyfrową, dokumentami, zdjęciami, muzyką oraz hasłami – przed najnowszymi i najbardziej wyrafinowanymi zagrożeniami internetowymi.

 • Wyróżniana nagrodami ochrona przed wszystkimi rodzajami szkodliwego oprogramowania oraz zagrożeń internetowych
 • Unikatowa funkcja Bezpieczne pieniądze pomaga zabezpieczyć transakcje i dane finansowe klientów
 • Zaawansowany Menedżer haseł ¹ zapewnia dodatkową ochronę tożsamości cyfrowej użytkowników
 • BEZPŁATNA kopia zapasowa online umożliwia użytkownikom przywracanie swoich danych na dowolny komputer PC za pośrednictwem internetu
 • Chroni twoją prywatność przed szpiegowaniem przy użyciu kamery internetowej
 • Udoskonalona ochrona szyfruje i przechowuje najcenniejsze pliki klientów
 • Pozwala użytkownikom zarządzać ochroną dla wielu różnych urządzeń z jednego miejsca

¹ Menedżer haseł nie jest dostępny dla przeglądarek i aplikacji działający w trybie 64-bitowym

Ceny licencji Kaspersky Total Security w ofercie Netarea:

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na programy antywirusowe Kaspersky Lab.


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *