Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich naszych obecnych i przyszłych Abonentów. Wszędzie tam, gdzie sięgają nasze światłowody, przyśpieszamy łącza z 300 Mb/s do 400 Mb/s. Co ważne, nasz internet jest bez limitu, czyli możecie ściągać tyle danych, ile chcecie. A to wszystko w cenie 49,40 zł miesięcznie przy umowie na czas nieokreślony.

Nasza oferta na tle „kablówek”

Jak nasza oferta wygląda na tle konkurencji? Aktualnie popularne „kablówki” są w stanie zaproponować abonentom łącza o prędkości pobierania do 250 Mb/s. Warto zwrócić uwagę, iż wysokiej prędkości pobierania danych wcale nie towarzyszy wysoka prędkość wysyłania. Ta wynosi zaledwie 10 Mb/s czy 20 Mb/s, czyli zaledwie ułamek „downloadu”. Nasz internet jest dużo szybszy. Jesteśmy w stanie zapewnić łącza o przepustowości 400 Mb/s (pobieranie – download) i 200 Mb/s (wysyłanie – upload).

Jak szybki jest internet 400 Mb/s:

 • Ściągnięcie nowej gry wideo ≈ 40 GB ≈ 14 min
 • Ściągnięcie dwóch filmów w jakości 1080p ≈ 17,5 GB ≈ 6 min
 • Pobranie obrazu Windowsa 10 z serwerów Microsoft ≈ 3,3 ≈ 1 min 8 s
 • Pobranie jednego sezonu serialu .mkv (10 odcinków po 40 min) ≈ 2,5 GB ≈ 51 s
 • Pobranie obrazu systemu operacyjnego Linux Ubuntu ≈ 1,2 GB ≈ 25 s
 • Pobranie filmu w jakości SD .avi ≈ 0,7 GB ≈ 14 s
 • Pobranie 100 utworów muzycznych MP3 ≈ 0,4 GB ≈ 8 s

Gdzie dostępna jest nasza oferta kablowa?

Aktualnie nasza oferta kablowa dostępna jest wyłącznie w Rumi dla mieszkańców ulic:

 • Gdyńska: 25A, 25B, 25C, 25D, 25E, 25F;
 • Gdyńska 50;
 • Gdyńska 54;
 • Kazimierska: 1A, 1B, 2A, 2B, 3A, 3B, 4A, 4B, 5A, 5B, 6A, 6B, 7A, 7B, 8A, 8B, 9A, 9B, 10A, 10B, 11A, 11B;
 • Piłsudskiego 62;
 • Poznańska 25;
 • Pucka 2;
 • Pucka 6;

Routery Wi-Fi

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty na internet 400 Mb/s. Przy okazji przypominamy o ofercie na routery Wi-Fi, które pozwolą w pełni wykorzystać potencjał drzemiący w tak szybkim łączu kablowym. Dzięki gigabitowym portom LAN router pozwala korzystać z internetu z prędkością, większą niż 100 Mb/s.

TP-Link TL-WR1043ND

Urządzenie, które oferujemy to bardzo szybki i niezawodny, bezprzewodowy router Wi-Fi wyposażony w trzy odkręcane anteny o zysku 5dBi. Działa w standardzie 802.11n. Oferuje maksymalną przepustowość do 450 Mb/s i bardzo duży zasięg. Urządzenie wyróżnia znakomity stosunek ceny do jakości. Router ten doskonale nadaje się, aby stworzyć szybką i niezawodną sieć o dużym zasięgu. Dzięki portom WAN i LAN 1 GB/s zapewni dużą przepustowość sieci kablowej. Router posiada również wbudowany port USB 2.0 obsługujący funkcje udostępniania dysku oraz serwera mediów, FTP i druku. Ten model polecany jest użytkownikom, którzy przy połączeniu kablowym chcieliby korzystać z internetu z prędkością, większą niż 100 Mb/s. Model ten zbiera znakomite recenzje zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Netarea- najlepszy internet w Rumi


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *