Osiedle „Kasztanki” – Rumia, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41F, 41G, 41H, 41I – internet i telewizja światłowodowa jest już dostępne!

Z przyjemnością informujemy, iż Netarea świadczy usługi internet, telewizja oraz telefon na łączach światłowodowych w budynkach inwestycji Osiedle „Kasztanki”, znajdujących się w Rumi przy ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41F, 41G, 41H, 41I. Specjalnie dla was – mieszkańców tego osiedla – przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – tel. 608 028 779. 

Zgodnie ze standardem wykończenia mieszkań, budynki zostały wyposażone w instalację internetową. W lokalach znajdują się przewody telekomunikacyjne, a przyłącza internetowe bazują na gniazdach. Takie rozwiązanie pozwala wyeliminować konieczność prowadzenia kabli psujących estetykę pomieszczeń. Aby cieszyć się internetem prosto z gniazdka wystarczy zamówić nasze usługi. Chcesz cieszyć się bezprzewodowym internetem bez limitów w całym domu? Wystarczy zamówić router Wi-Fi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Osiedle „Kasztanki” to nowa inwestycja dewelopera Loker, na którą składa się zespół czterech budynków zlokalizowanych przy ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego w Rumi. Planujesz zamieszkać na osiedlu „Kasztanki”? Poszukujesz dostawcy telewizji i internetu? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Budynki osiedla „Kasztanki” zlokalizowane przy ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego w Rumi zostały już przyłączone do nowoczesnej sieci światłowodowej Netarea. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty dla mieszkańców.

Jeszcze w czasie trwania budowy zadbaliśmy o wykonanie nowoczesnego przyłącza optotelekomunikacyjnego dla przyszłych mieszkańców. Budynki przy ulicy marsz. Józefa Piłsudskiego zostały przyłączone do naszej sieci w technologii światłowodowej, która pozwala zaoferować mieszkańcom najnowocześniejsze usługi triple play – internet, telewizję i telefon.

Dla mieszkańców osiedla „Kasztanki” w Rumi czeka specjalna oferta. Mega szybki internet bez limitów dostarczany do budynku światłowodem, nowoczesne routery WiFi, ponad 250 kanałów w tym niemal 140 w jakości HD w ramach cyfrowej telewizji odbieranej za pomocą nowoczesnych dekoderów, a także tani telefon stacjonarny. Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń, tel.: 608 028 779.

Adres inwestycji:

Budynek należy do: Wspólnota Mieszkaniowa Osiedle Kasztanki w Rumi 84-230 Rumia, ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 41I lok. 4.


Kwiecień, 2017 | Poszerzamy zasięg w Rumi, inwestycje, światłowód, Internet RumiaNetarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *