Pomyśl o wszystkich cennych zasobach, które przechowujesz na swoim komputerze. Czy są bezpieczne? Bez oprogramowania antywirusowego z pewnością nie, dlatego milo nam poinformować o nowej promocji, która obejmuje Klientów zainteresowanych podłączeniem szybkiego internetu w sieci Netarea. Wszyscy, którzy zdecydują się na podpisanie terminowej umowy na usługę dostępu do internetu na okres 12 lub 24 miesięcy, otrzymają gratis voucher z kodem rejestracyjnym na program antywirusowy Kaspersky Anti-Virus PL na 12 miesięcy, do wykorzystania na jednym komputerze PC. 

Kaspersky Anti-Virus pozwala zabezpieczyć wszystko, co przechowujesz na swoim komputerze PC. Dzięki technologiom Kaspersky Lab możesz być chroniony przed wirusami, oprogramowaniem szpiegowskim, trojanami i szkodliwymi programami szyfrującymi dane dla okupu (ransomware)

Kto może skorzystać z promocji?

Subskrypcja dostępna będzie całkowicie za darmo dla nowych klientów. Okres promocyjny obowiązuje przez 12 miesięcy od daty podpisania umowy. Standardowa cena subskrypcji to 4,99 zł miesięcznie. Promocyjna subskrypcja dostępna jest dla usługi internet radiowy 30+ Mbps oraz internet światłowodowy 100 Mbps i 400 Mbps. Ponadto antywirusa gratis dodajemy do paczki internet + TV w pakiecie SMART, OPTIMUM i PLATINUM. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kaspersky Anti-Virus

Dla tych, którzy poszukują podstawowej ochrony, zapewniającej niezbędne zabezpieczenia przed wirusami, szkodliwym oprogramowaniem oraz innymi zagrożeniami bez spowalniania urządzenia proponujemy oprogramowanie Kaspersky Anti-Virus.

To podstawa systemu bezpieczeństwa antywirusowego komputera PC, zapewniająca podstawową ochronę w czasie rzeczywistym przed najnowszym szkodliwym oprogramowaniem. Rozwiązanie działa w tle, oferując inteligentne skanowanie i niewielkie, częste uaktualnienia, chroniąc w sposób proaktywny przed znanymi i wyłaniającymi się zagrożeniami. Kaspersky Anti-Virus to podstawowa ochrona, która nie spowolni działania komputera PC.

  • Ochrona w czasie rzeczywistym przed wirusami komputerowymi, oprogramowaniem spyware, trojanami, rootkitami, ransomware i innymi zagrożeniami;
  • Szybkie i wydajne działanie komputera PC;
  • Szybka reakcja na nowe i wyłaniające się zagrożenia;
  • Natychmiastowa kontrola bezpieczeństwa plików, aplikacji i stron internetowych;
  • Cofanie szkodliwej aktywności złośliwego oprogramowania.

 


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *