Przygotowaliśmy nową promocję – MEGA PACZKA – dla wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z naszej usługi TV. Nasza najnowsza promocja przeniesie Cię do świata najlepszej i interaktywnej rozrywki! Internet i Telewizja Światłowodowa to dostęp do nieograniczonej ilości filmów, muzyki, programów edukacyjnych – a wszystko na niemal 250 kanałach (w tym 120 w jakości HD) w świetlnej prędkości internetu.

Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi Klienci, zainteresowani podłączeniem usług internet + TV, jak i nasi obecni Abonenci, którzy korzystają wyłącznie z usługi dostępu do internetu (nie korzystający do tej pory z usług TV).

Jak działa promocja MEGA PACZKA? Prosty przepis:

 1. Sprawdź, czy jesteś w zasięgu naszej sieci
 2. Wybierz pakiet TV, który najbardziej Cię interesuje (MINI, SMART, OPTIMUM lub PLATINUM)
 3. Dodaj do niego internet
 4. Zamów (umowa na 24 miesiące)
 5. Otrzymasz aż trzy miesiące usług gratis! (miesiąc aktywacyjny + 2 pełne miesiące rozliczeniowe)
 6. Decydując się na pakiet OPTIMUM lub PLATINUM otrzymasz pakiet dodatkowy premium HBO na 3 miesiące w prezencie!
  (W każdej chwili masz możliwość bezpłatnej rezygnacji z kanałów HBO)

Chcesz jeszcze więcej? Zdobądź kod promocyjny, który znajduje się na ulotkach z naszą nową promocją i wprowadź go na naszej stronie www. Czeka na Ciebie „sekretna oferta”.

Ponadto masz dostęp do interaktywnych funkcji naszego dekodera, dzięki którym sam stworzysz program TV:

 • Oglądanie wstecz – na wybranych kanałach możesz obejrzeć audycję, która miała już swoją emisję (do 3 dni wstecz)!
 • Nagrywanie – nagraj interesującą Cię audycję i obejrzyj ją kiedy będziesz mieć na to ochotę!
 • Oglądanie od początku – obejrzyj od początku audycję, która już się rozpoczęła (funkcja aktywna do 3 godzin wstecz)! (już wkrótce)
 • Nagrywanie serii – zaplanuj nagrywanie kolejnych odcinków ulubionego serialu! (już wkrótce)
 • Pauzowanie – zatrzymuj i cofaj oglądane audycje, dzięki temu nic Cię nie ominie! (już wkrótce)

Więcej informacji na temat Telewizji Światłowodowej znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.netarea24.pl/oferta/telewizja


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *