Miło nam poinformować o rozszerzeniu funkcji nagrywarki ePVR w usłudze Telewizji Światłowodowej. Udostępnione zostało nowe oprogramowanie do dekoderów eBox M15, które wprowadza m.in. nowość w postaci funkcji  Nagrywanie serii. Dzięki niej będziesz mógł zaplanować nagrywanie kolejnych odcinków ulubionego serialu, niezależnie od czasu ich nadawania.

Wszystkie oferowane przez nas dekodery, w ramach usługi Telewizji Światłowodowej, posiadają funkcję ePVR, która umożliwia nagrywanie na wybranych kanałach trwających programów TV oraz planowanie nagrań w przyszłości z poziomu przewodnika po programach (EPG). Nagrywanie odbywa się w chmurze (na zdalnym serwerze), bez wykorzystania fizycznych nośników Abonenta, takich jak twardy dysk czy pendrive. To znaczy, że nie musisz podłączać do dekodera żadnych dodatkowych urządzeń, aby cieszyć się z funkcji nagrywania. Dzięki usłudze nagrywania w chmurze masz dużą przestrzeń, by pomieścić wszystkie swoje ulubione lub przegapione filmy lub seriale.

Kto może skorzystać z usług Nagrywanie serii? Ile ona kosztują?

Usługa Nagrywanie serii jest dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy pakietów SMART, OPTIMUM i PLATINUM. Korzystać z niej mogą wszyscy Abonenci Telewizji Światłowodowej.

Nowa funkcja – Nagrywanie serii

Wraz z aktualizacją oprogramowania dekoderów, udostępniona została nie lada gratka dla fanów seriali – nowa funkcja – Nagrywanie serii, która pozwala szybko i wygodnie zaplanować nagrywanie kolejnych odcinków ulubionego serialu.

Usługa Nagrywanie serii pozwala zaplanować nagrywanie kolejnych odcinków ulubionego serialu, niezależnie od czasu ich nadawania. To idealne rozwiązanie dla wszystkich fanów seriali. Teraz już nigdy nie umknie Ci kolejny odcinek i spotkanie z ulubionymi bohaterami.

Obejrzyj krótki film edukacyjny, a szybko dowiesz się jak proste jest korzystania z domowej nagrywarki ePVR.

Więcej informacji na temat nowych funkcji Telewizji Światłowodowej znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.netarea24.pl/oferta/telewizja


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *