Nowa funkcja w nagrywarce ePVR – nagrywanie serii

Miło nam poinformować o rozszerzeniu funkcji nagrywarki ePVR w usłudze Telewizji Światłowodowej. Udostępnione zostało nowe oprogramowanie do dekoderów eBox M15, które wprowadza m.in. nowość w postaci funkcji  Nagrywanie serii. Dzięki niej będziesz mógł zaplanować nagrywanie kolejnych odcinków ulubionego serialu, niezależnie od czasu ich nadawania.

Wszystkie oferowane przez nas dekodery, w ramach usługi Telewizji Światłowodowej, posiadają funkcję ePVR, która umożliwia nagrywanie na wybranych kanałach trwających programów TV oraz planowanie nagrań w przyszłości z poziomu przewodnika po programach (EPG). Nagrywanie odbywa się w chmurze (na zdalnym serwerze), bez wykorzystania fizycznych nośników Abonenta, takich jak twardy dysk czy pendrive. To znaczy, że nie musisz podłączać do dekodera żadnych dodatkowych urządzeń, aby cieszyć się z funkcji nagrywania. Dzięki usłudze nagrywania w chmurze masz dużą przestrzeń, by pomieścić wszystkie swoje ulubione lub przegapione filmy lub seriale.

Kto może skorzystać z usług Nagrywanie serii? Ile ona kosztują?

Usługa Nagrywanie serii jest dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy pakietów SMART, OPTIMUM i PLATINUM. Korzystać z niej mogą wszyscy Abonenci Telewizji Światłowodowej.

Nowa funkcja – Nagrywanie serii

Wraz z aktualizacją oprogramowania dekoderów, udostępniona została nie lada gratka dla fanów seriali – nowa funkcja – Nagrywanie serii, która pozwala szybko i wygodnie zaplanować nagrywanie kolejnych odcinków ulubionego serialu.

Usługa Nagrywanie serii pozwala zaplanować nagrywanie kolejnych odcinków ulubionego serialu, niezależnie od czasu ich nadawania. To idealne rozwiązanie dla wszystkich fanów seriali. Teraz już nigdy nie umknie Ci kolejny odcinek i spotkanie z ulubionymi bohaterami.

Obejrzyj krótki film edukacyjny, a szybko dowiesz się jak proste jest korzystania z domowej nagrywarki ePVR.

Więcej informacji na temat nowych funkcji Telewizji Światłowodowej znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.netarea24.pl/oferta/telewizja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *