Miło nam poinformować o wprowadzeniu nowych funkcji w usłudze Telewizji Światłowodowej. Udostępnione zostało nowe oprogramowanie do dekoderów eBox M15, które wprowadza m.in. nowości w postaci funkcji  Timeshift i Start Over. Dzięki nim twój pilot TV stanie się potężnym narzędziem, które pozwoli zacząć panować nad czasem!

timeshiftTimeshift – pauzowanie

Zatrzymaj lub cofaj oglądane programy – dzięki Timeshift to Ty panujesz nad czasem.

Start OverStart Over – oglądanie od początku

Przełączyłeś się właśnie na inny kanał i zobaczyłeś coś interesującego? Obrjrzyj od początku nowy program dzięki funkcji Start Over, która umożliwia oglądanie programów do 3 godzin wstecz.

Na czym polegają usługi Timeshift i Start Over?

Timeshift (pauzowanie) umożliwia zatrzymywanie, wznawianie i przewijanie oglądanego programu na żywo do 3 godzin wstecz. Z kolei Start Over (oglądanie od początku) pozwala obejrzeć od początku program, który już się rozpoczął – funkcja aktywna do 3 godzin wstecz. Teraz już nigdy nie spóźnisz się na swój ulubiony serial, mecz czy film – to Ty panujesz nad czasem.

Kto może skorzystać z usług Timeshift i Start Over? Ile one kosztują?

Usługi Timeshift i Start Over są dostępne za darmo dla wszystkich posiadaczy pakietów SMART, OPTIMUM i PLATINUM.

Jak korzystać z funkcji Timeshift i Start Over?

Obejrzyj krótki film edukacyjny, a szybko dowiesz się jak proste jest korzystania z nowych funkcji.

Więcej informacji na temat nowych funkcji Telewizji Światłowodowej znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.netarea24.pl/oferta/telewizja


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *