Osiedle „Królewskie” – Rumia, ul. Dębogórska 82 – internet i telewizja światłowodowa już dostępne!

Z przyjemnością informujemy, iż Netarea świadczy usługi: internet, telewizja oraz telefon na łączach światłowodowych w budynku inwestycji „Osiedle Królewskie”, znajdującym się w Rumi przy ul. Dębogórskiej 82. Specjalnie dla mieszkańców tego osiedla – przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – tel. 608 028 779. 

Zgodnie ze standardem wykończenia mieszkań, budynki zostały wyposażone w instalację internetową. W lokalach znajdują się przewody telekomunikacyjne. Aby cieszyć się internetem prosto z gniazdka wystarczy zamówić nasze usługi. Chcesz cieszyć się bezprzewodowym internetem bez limitów w całym domu? Wystarczy zamówić router Wi-Fi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Osiedle „Królewskie” to nowa inwestycja dewelopera JHM, na którą składa się m.in. budynek zlokalizowany przy ulicy Dębogórskiej 82 w Rumi. Planujesz zamieszkać na „Osiedlu Królewskim”? Poszukujesz dostawcy telewizji i internetu? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Budynek „Osiedla Królewskiego” zlokalizowany przy ulicy Dębogórskiej 82 w Rumi został już przyłączony do nowoczesnej sieci światłowodowej Netarea. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty dla mieszkańców.

Jeszcze w czasie trwania budowy zadbaliśmy o wykonanie nowoczesnego przyłącza optotelekomunikacyjnego dla przyszłych mieszkańców. Budynek przy ulicy Dębogórskiej 82 został przyłączony do naszej sieci w technologii światłowodowej, która pozwala zaoferować mieszkańcom najnowocześniejsze usługi triple play – internet, telewizję i telefon.

Na mieszkańców „Osiedla Królewskiego” w Rumi czeka specjalna oferta. Mega szybki internet bez limitów dostarczany do budynku światłowodem, nowoczesne routery WiFi, prawie 250 kanałów w tym ponad 120 w jakości HD w ramach Telewizji Światłowodowej, odbieranej za pomocą nowoczesnych dekoderów z nagrywarką, funkcją Timeshift i Start Over, a także tani telefon stacjonarny. Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń, tel.: 608 028 779.

Adres inwestycji:

Budynek należy do: WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA OSIEDLE KRÓLEWSKIE W RUMI PRZY UL.DĘBOGÓRSKIEJ 82 | TED
REGON: 368779308


Listopad, 2017 | Poszerzamy zasięg w Rumi, inwestycje, światłowód, Internet RumiaNetarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *