Z przyjemnością informujemy, że dla wszystkich naszych abonentów Telewizji Światłowodowej przygotowaliśmy możliwość wykupienia dostępu do Gali KSW 42 w systemie Pay-Per-View. Dostęp można zamawiać od dzisiaj do dnia 02.03.2018 r.

Gala KSW 42

Po prawie pięciu latach KSW wraca do Łodzi. Zawodnicy tegorocznej Gali zrobią wszystko, żeby kibice na długo zapamiętali to starcie tytanów. W drugiej największej hali w Polsce do klatki wejdą: Mamed Khalidov, Tomasz Narkun, Ariane Lipski, Michał Materla, Mateusz Gamrot, Grzegorz Szulakowski, Scott Askham, Marcin Wójcik, Chris Fields, Łukasz Jurkowski, Martin Zawada. Karolina Owczarz, Paulina Raszewska, Filip Wolański, Bartłomiej Kopera. Gala KSW 42 odbędzie się 3 marca 2018 r. w łódzkiej Atlas Arenie. To wydarzenie, które trzeba zobaczyć!

Gala KSW 42 będzie dostępna na kanale numer 144 pod nazwą “Gala KSW 42” na liście kanałów Telewizji Światłowodowej.

Walki wieczoru:

  • Mamed Khalidov – Tomasz Narkun
  • Michał Materla – Scott Askham
  • Mateusz Gamrot – Grzegorz Szulakowski
  • Ariane Lipski – Silvana Gomez Juarez

Warunki dostępu do Gali KSW 42:

  • cena zakupu dostępu do Gali KSW 42: 39,90 zł brutto
  • Dostęp do Gali KSW 42 można zamawiać do dnia 02.03.2018 r.


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *