Kamienica Rumia, ul. Gdyńska 3 – internet i Telewizja Światłowodowa już dostępne!

Z przyjemnością informujemy, iż Netarea świadczy usługi: internet, telewizja oraz telefon na łączach światłowodowych w budynku inwestora „Costa”, znajdującym się w Rumi przy ul. Gdyńskiej 3. Specjalnie dla mieszkańców tego budynku przygotowaliśmy wyjątkową ofertę. Zapraszamy do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta – tel. 58 59 59 000.

Zgodnie ze standardem wykończenia mieszkań, budynki zostały wyposażone w instalację internetową. W lokalach znajdują się przewody telekomunikacyjne. Aby cieszyć się internetem prosto z gniazdka wystarczy zamówić nasze usługi. Chcesz cieszyć się bezprzewodowym internetem bez limitów w całym domu? Wystarczy zamówić router Wi-Fi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Kamienica zlokalizowana w Rumi przy ul. Gdyńskiej 3 to budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej – po dwa mieszkania w każdym segmencie (jedno na piętrze , drugie na parterze). Do każdego mieszkania przynależy garaż dwustanowiskowy, a także wydzielony ogródek. Nieruchomość położona jest w sąsiedztwie domów jednorodzinnych, w cichej dzielnicy mieszkaniowej Dużym walorem lokalizacji jest bliskość rynku (Stara Rumia), szkoły, przedszkola, a także kościoła. Położenie nieruchomości zapewnia wygodne połączenia komunikacyjne. Dojazd ulicą asfaltową. Budynki wykonane z największą starannością jeśli chodzi o wykończenie wnętrz jak i otoczenia. Każde mieszkanie ogrzewane jest z własnego, dwufunkcyjnego, kondensacyjnego kotła gazowego z zamkniętą komorą spalania. Zapewniamy podwyższony standard wykończenia – tynki cekolowane, szlifowane przygotowane do malowania „na gotowo”. Garaże wykończone „na gotowo” (ściany malowane, na podłodze płytki z gresu). Bramy wjazdowe na posesję, a także bramy garażowe sterowane pilotem.

Kamienica Gdyńska 3 w Rumi to nowa inwestycja dewelopera Costa, na którą składa się budynek zlokalizowany przy ulicy Gdyńskiej 3 w Rumi. Planujesz zamieszkać przy ul. Gdyńskiej 3 w Rumi? Poszukujesz dostawcy telewizji i internetu? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Budynek Gdyńska 3 zlokalizowany przy ulicy Gdyńskiej 3 w Rumi został już przyłączony do nowoczesnej sieci światłowodowej Netarea. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej oferty dla mieszkańców.

Jeszcze w czasie trwania budowy zadbaliśmy o wykonanie nowoczesnego przyłącza optotelekomunikacyjnego dla przyszłych mieszkańców. Budynek przy ulicy Gdyńskiej 3 został przyłączony do naszej sieci w technologii światłowodowej, która pozwala zaoferować mieszkańcom najnowocześniejsze usługi triple play – internet, telewizję i telefon.

Dekoder Telewizja Światłowodowa

Dekoder Telewizja Światłowodowa

Na mieszkańców kamienicy Gdyńska 3 w Rumi czeka specjalna oferta. Mega szybki internet bez limitów dostarczany do budynku światłowodem, nowoczesne routery Wi-Fi, prawie 250 kanałów w tym 130 w jakości HD w ramach Telewizji Światłowodowej, odbieranej za pomocą nowoczesnych dekoderów z nagrywarką, funkcją Timeshift i Start Over, a także tani telefon stacjonarny. Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń, tel.: 58 59 59 000.

Adres inwestycji:


Luty, 2018 | Poszerzamy zasięg w Rumi, inwestycje, światłowód, Internet RumiaNetarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *