Za rachunki w sieci Netarea zapłacisz telefonem – nowa funkcja Skanuj i płać

Miło nam Państwa poinformować o wprowadzeniu nowej funkcjonalności, która pozwoli jeszcze szybciej i wygodniej realizować płatności za świadczone przez nas usługi. Od teraz, dzięki funkcji Skanuj i płać, mogą Państwo dokonywać płatności za pomocą swojego telefonu.

Korzystanie z bankowości elektronicznej poprzez komputer PC to codzienność dla wielu z nas. Coraz częściej też korzystamy z niej z wykorzystaniem smartfonów. Większość banków oferuje aplikacje mobilne, które pozwalają szybko i wygodnie korzystać z bankowości on-line. Wychodzimy na przeciw tym trendom i udostępniamy wszystkim naszym klientom nową funkcję – Skanuj i płać, dzięki której za pomocą telefonu można szybko i wygodnie dokonać płatności za świadczone przez nas usługi.

Jak dokonać płatności za pomocą funkcji Skanuj i płać?

Aby korzystać z funkcji Skanuj i płać wystarczy smartfon z zainstalowaną aplikacją mobilną banku, którego są Państwo klientem. Po uruchomieniu aplikacji i zalogowaniu się do bankowości mobilnej, należy odszukać funkcję umożliwiającą zeskanowanie kodu QR (kod znajdą Państwo na każdej wystawionej przez nas fakturze VAT).

QR kod

Po zeskanowaniu kodu za pomocą aplikacji mobilnej z wydrukowanej bądź wyświetlonej na ekranie komputera faktury, wszystkie dane niezbędne do dokonania płatności, takie jak tytuł przelewu oraz nazwa, adres i numer rachunku odbiorcy zostaną pobrane automatycznie, a Państwu pozostanie jedynie zatwierdzenie płatności.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej funkcji – Skanuj i płać.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *