Miło nam Państwa poinformować o wprowadzeniu nowej funkcjonalności, która pozwoli jeszcze szybciej i wygodniej realizować płatności za świadczone przez nas usługi. Od teraz, dzięki funkcji Skanuj i płać, mogą Państwo dokonywać płatności za pomocą swojego telefonu.

Korzystanie z bankowości elektronicznej poprzez komputer PC to codzienność dla wielu z nas. Coraz częściej też korzystamy z niej z wykorzystaniem smartfonów. Większość banków oferuje aplikacje mobilne, które pozwalają szybko i wygodnie korzystać z bankowości on-line. Wychodzimy na przeciw tym trendom i udostępniamy wszystkim naszym klientom nową funkcję – Skanuj i płać, dzięki której za pomocą telefonu można szybko i wygodnie dokonać płatności za świadczone przez nas usługi.

Jak dokonać płatności za pomocą funkcji Skanuj i płać?

Aby korzystać z funkcji Skanuj i płać wystarczy smartfon z zainstalowaną aplikacją mobilną banku, którego są Państwo klientem. Po uruchomieniu aplikacji i zalogowaniu się do bankowości mobilnej, należy odszukać funkcję umożliwiającą zeskanowanie kodu QR (kod znajdą Państwo na każdej wystawionej przez nas fakturze VAT).

QR kod

Po zeskanowaniu kodu za pomocą aplikacji mobilnej z wydrukowanej bądź wyświetlonej na ekranie komputera faktury, wszystkie dane niezbędne do dokonania płatności, takie jak tytuł przelewu oraz nazwa, adres i numer rachunku odbiorcy zostaną pobrane automatycznie, a Państwu pozostanie jedynie zatwierdzenie płatności.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej funkcji – Skanuj i płać.

 

 


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *