Możliwość przetestowania dodatkowych opcji w ramach dostarczanej usługi to niewątpliwy atut. Dlatego od końca września 2018 r. obecni abonenci pakietu MINI mogą skorzystać z nowej promocji SMART w cenie MINI – do 3 miesięcy i wypróbować zawartość oraz dodatkowe funkcjonalności pakietu SMART. Zapraszamy do skorzystania z naszej specjalnej promocji dla abonentów pakietu MINI.

Chcemy szczególnie zwrócić uwagę dotychczasowych abonentów najniższego z pakietów dostępnych w Telewizji Światłowodowej, na atuty jakie zawarte są w pakiecie SMART: bogata oferta sportowa (trzy kanały ELEVEN SPORTS, Polsat Sport, Polsat Sport News, TVP Sport), dziecięca (NickToons, Disney Channel czy TOP KIDS), a także filmowa (CBS Europa, Stopklatka, Polsat Film, TVN Fabuła). Pakiet SMART otwiera naszym abonentom bezpłatny dostęp do wszystkich możliwości naszego dekodera, a wśród nich: pauzowanie, domowa nagrywarka, oglądanie od początku czy wyszukiwarka tekstowa.

Przez trzy pierwsze miesiące abonenci będą mogą korzystać z pakietu SMART w cenie pakietu MINI. W tym czasie mogą zdecydować, który z pakietów jest dla nich najciekawszy i z wybranym pakietem pozostać do końca trwania umowy. Możliwość wypróbowania pakietu SMART jest komunikowana m.in. poprzez ekran startowy dekodera.

Promocja SMART w cenie MINI

Promocja SMART w cenie MINI

Jak można skorzystać z promocji?

Jeżeli jesteś abonentem pakietu MINI i podpiszesz z nami nową, 24-miesięczną umowę (poprzednia umowa przestaje obowiązywać), w ramach promocji umożliwimy Ci :

  • otrzymanie do 3 miesięcy pakietu SMART w cenie pakietu MINI (miesiąc, w którym podpisana zostaje umowa oraz dwa kolejne miesiące rozliczeniowe)
  • jeżeli w ciągu trzech miesięcy nie zrezygnujesz z oferty pakietu SMART – zostaje on Twoim pakietem podstawowym do końca trwania umowy – co oznacza, że od kolejnego miesiąca rozliczeniowego (czwartego) będziesz uiszczał opłatę za pakiet SMART
  • jeżeli natomiast chcesz wrócić do oferty pakietu MINI – jest to możliwe w ciągu trzech pierwszych miesięcy – wystarczy podjąć taką decyzję i zrezygnować z pakietu SMART – wówczas uiszczasz opłatę za pakiet MINI do końca trwania umowy terminowej.

Jaki jest termin funkcjonowania promocji?

Promocja funkcjonuje w terminie od 19 lutego do 30 września 2018 r.


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *