1 marca 2018 r. startujemy z nową promocją Telewizji Światłowodowej skierowaną do nowych abonentów – Wiosna 2018. W ramach nowej oferty przygotowaliśmy aż 6 miesięcy z darmowym pakietem SMART lub 3 miesiące w przypadku pakietów OPTIMUM i PLATINUM, ale z dodatkowymi dwoma miesiącami pakietu HBO, a do tego superszybki internet 400 Mb/s od 1 zł przez cały okres trwania umowy.

Przygotowując dla Państwa nową ofertę szczególną uwagę poświęciliśmy pakietowi SMART, który otwiera naszym Abonentom bezpłatny dostęp do wszystkich możliwości naszego dekodera, a wśród nich: domowa nagrywarka, pauzowanie, oglądanie od początku, oglądanie wstecz, TV GO!, wyszukiwarka tekstowa. To nie wszystko! W ramach pakietu SMART otrzymują Państwo:

  • bogatą ofertę sportową – trzy kanały ELEVEN SPORTS, Polsat Sport, Polsat Sport News, TVP Sport;
  • bogatą ofertę dla dzieci – NickToons, Disney Channel, TOP KIDS;
  • bogatą ofertę filmową – CBS Europa, Stopklatka, Polsat Film, TVN Fabuła.

Do pakietu TV dołączamy internet o prędkości 400 Mb/s od 1 zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy.

Poniżej przedstawiamy dokładne zasady promocji Wiosna 2018:

W ramach umowy terminowej na 24 miesiące Abonent otrzymuje w przypadku zakupy pakietu SMART – do 6 miesięcy gratis, a
w przypadku zakupu pakietu OPTIMUM lub PLATINUM – do 3 miesięcy gratis + dodatkowo 2 miesiące pakietu HBO gratis.

Promocja obowiązuje od 1 marca 2018 r. do odwołania.


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *