Wyjątkowo w tym roku, bo później niż zwykle – na początku marca nasi widzowie będą mogli obejrzeć transmisję wręczenia jednych z najważniejszych nagród w branży filmowej – mowa oczywiście o Oscarach. 4 marca transmisja na żywo na antenie CANAL+. Nadawca zaplanował także emisję zeszłorocznych nominowanych i zwycięskich filmów oscarowych, będą to między innymi: “Captain Fantastic”, “Boska Florence” czy “La la land”.

Telewizja Światłowodowa – zapowiedzi nadawców (marzec 2018)

HBO przygotowało dla naszych widzów kilka premier, m.in. “Spider-Man: Homecoming”, “Wzloty i upadki Normana” (z ciekawą postacią kreowaną przez Richarda Gere), czeka nas także premiera drugiego sezonu serialu “Fargo”. Na Cinemaxie klasyki: Cztery pokoje, Dyktator, a także wzruszająca opowieść o walce z nieuleczalną chorobą “Chemia”.

Na kanałach ELEVEN SPORTS czeka nas pierwszy wyścig FORMULA 1® w sezonie 2018, walka o pozycję lidera w ligach hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej oraz jeden z najciekawszych pojedynków ligi niemieckiej: mecz Bayernu Monachium i Borussi Dortmund.

Kanały National Geographic i National Geographic People to jak zwykle spora dawka świetnych dokumentów (“Wspaniałe Filipiny”, “Geniusz”, “Weekend z Morganem Freemanem”. Stacja FOX może zainteresować naszych widzów drugim sezonem serialu “Tacy jesteśmy”, a także “Castle”.

Na kanale CBS Europa co nieco znajdą dla siebie miłośnicy kina rodzinnego, kobiecego i specyficznego humoru Woody’ego Allena.Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *