Telewizja Światłowodowa – zapowiedzi nadawców (marzec 2018)

Wyjątkowo w tym roku, bo później niż zwykle – na początku marca nasi widzowie będą mogli obejrzeć transmisję wręczenia jednych z najważniejszych nagród w branży filmowej – mowa oczywiście o Oscarach. 4 marca transmisja na żywo na antenie CANAL+. Nadawca zaplanował także emisję zeszłorocznych nominowanych i zwycięskich filmów oscarowych, będą to między innymi: “Captain Fantastic”, “Boska Florence” czy “La la land”.

Telewizja Światłowodowa – zapowiedzi nadawców (marzec 2018)

HBO przygotowało dla naszych widzów kilka premier, m.in. “Spider-Man: Homecoming”, “Wzloty i upadki Normana” (z ciekawą postacią kreowaną przez Richarda Gere), czeka nas także premiera drugiego sezonu serialu “Fargo”. Na Cinemaxie klasyki: Cztery pokoje, Dyktator, a także wzruszająca opowieść o walce z nieuleczalną chorobą “Chemia”.

Na kanałach ELEVEN SPORTS czeka nas pierwszy wyścig FORMULA 1® w sezonie 2018, walka o pozycję lidera w ligach hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej oraz jeden z najciekawszych pojedynków ligi niemieckiej: mecz Bayernu Monachium i Borussi Dortmund.

Kanały National Geographic i National Geographic People to jak zwykle spora dawka świetnych dokumentów (“Wspaniałe Filipiny”, “Geniusz”, “Weekend z Morganem Freemanem”. Stacja FOX może zainteresować naszych widzów drugim sezonem serialu “Tacy jesteśmy”, a także “Castle”.

Na kanale CBS Europa co nieco znajdą dla siebie miłośnicy kina rodzinnego, kobiecego i specyficznego humoru Woody’ego Allena.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *