Kwiecień rozpoczynamy wielkanocnie. Jakimi tytułami zaskoczą naszych abonentów nadawcy?

Zadowolone będą na pewno nasze pociechy – HBO przygotowało dla nich premierę drugiej części niezwykłej opowieści “Samoloty” (już w pierwszy dzień Świąt). CANAL+ proponuje dobre kino akcji – “Fantastyczna Czwórka: narodziny srebrnego surfera” (również w pierwszy dzień Świąt). Czeka nas również co nieco z klasyki: “Milczenie” (CANAL+) dla miłośników Martina Scorsese oraz niezwykły musical, który zapisał się dużymi literami w historii kina “Chicago” (Cinemax 2).

Ponadto w kwietniu czeka nas również:

  • premiera “Mumii” w doborowej obsadzie (Tom Cruise i Russell Crowe) (CANAL+)
  • premiera drugiego sezonu serialu produkcji HBO “Westworld” (HBO)
  • premiera niezwykłego serialu “Opowieść podręcznej” (HBO)
  • “To nie jest kraj dla starych ludzi” (HBO 3)
  • ćwierćfinały Ligi Mistrzów (CANAL+ SPORT)
  • “Geniusz – Pablo Picasso” (National Geographic)
  • “Dwie kobiety” (Cinemax)
  • “Prosto z serca” (CBS Europa)
  • serial “Deep State” (FOX)
  • mecze najlepszych europejskich lig: LaLiga Santader, Serie A Team, La Ligue 1 Conforama, Bundesliga, a także Puchar Anglii i 2018 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP™ (ELEVEN SPORTS).

 


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *