Świąteczna promocja – Internet + TV przez pół roku za darmo!

Miło nam poinformować, że w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym uruchamiamy dla wszystkich naszych nowych Abonentów bardzo atrakcyjną promocję – „SMART na Święta”. Nasza nowa oferta pozwoli cieszyć się Państwu superszybkim internetem z Telewizją światłowodową przez pół roku za darmo!

Jakie są zasady promocji „SMART na Święta”?

Każdy nasz nowy Abonent, który wybierze pakiet SMART i podpisze z nami umowę terminową na okres 24 miesięcy, otrzyma go razem z superszybkim internetem światłowodowym aż do 6 miesięcy w prezencie (miesiąc aktywacyjny + 5 pełnych kolejnych miesięcy). Promocja startuje już w najbliższy piątek 23 listopada (Black Friday) i będzie trwała aż do 7 grudnia (dzień po Mikołajkach).

Dla pozostałych pakietów z naszej oferty, czyli OPTIMUM oraz PLATINUM, obowiązuje dotychczasowa promocja „Światłowodowa Rozrywka”, co oznacza, że Abonenci, którzy zdecydują się na pakietem OPTIMUM otrzymują do 2 miesięcy abonamentu w prezencie.

To nie koniec. Dla wszystkich, którzy zdecydują się skorzystać z naszej świątecznej promocji czeka nowoczesny router Wi-Fi w promocyjnej cenie oraz program antywirusowy Kaspersky przez rok za darmo!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *