Miło nam poinformować, że w związku ze zbliżającym się okresem świątecznym uruchamiamy dla wszystkich naszych nowych Abonentów bardzo atrakcyjną promocję – „SMART na Święta”. Nasza nowa oferta pozwoli cieszyć się Państwu superszybkim internetem z Telewizją światłowodową przez pół roku za darmo!

Jakie są zasady promocji „SMART na Święta”?

Każdy nasz nowy Abonent, który wybierze pakiet SMART i podpisze z nami umowę terminową na okres 24 miesięcy, otrzyma go razem z superszybkim internetem światłowodowym aż do 6 miesięcy w prezencie (miesiąc aktywacyjny + 5 pełnych kolejnych miesięcy). Promocja startuje już w najbliższy piątek 23 listopada (Black Friday) i będzie trwała aż do 7 grudnia (dzień po Mikołajkach).

Dla pozostałych pakietów z naszej oferty, czyli OPTIMUM oraz PLATINUM, obowiązuje dotychczasowa promocja „Światłowodowa Rozrywka”, co oznacza, że Abonenci, którzy zdecydują się na pakietem OPTIMUM otrzymują do 2 miesięcy abonamentu w prezencie.

To nie koniec. Dla wszystkich, którzy zdecydują się skorzystać z naszej świątecznej promocji czeka nowoczesny router Wi-Fi w promocyjnej cenie oraz program antywirusowy Kaspersky przez rok za darmo!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej najnowszej oferty. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej…


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *