Przygotowaliśmy dla Państwa niespodziankę! Dla wszystkich Abonentów Telewizji Światłowodowej, niezależnie od posiadanego pakietu, czasowo odkodowujemy kanały:

Do 14 kwietnia 2020 r.

  • Ale Kino+ HD (poz. 150)
  • Planete+ HD (poz. 250)
  • Domo+ HD (poz. 350)
  • Kuchnia+ HD (poz. 351)
  • MiniMini+ HD (poz. 300)
  • teleTOON+ HD (poz. 301)

Do końca kwietnia 2020 r.

  • 13 Ulica HD (poz. 160)
  • Sci Fi (poz. 159)
  • E! (poz. 352)

Otwarte okna dotyczą wszystkich Abonentów Telewizji Światłowodowej, bez względu na posiadany pakiet TV. Wszystkie wymienione wyżej kanały zostały już odblokowane.

Poniżej lista kanałów wraz z numeracją: 

Lp.Nazwa kanałuLCN
1Ale Kino+ HD 150
2Planete+ HD250
3Domo+ HD350
4Kuchnia+ HD351
5MiniMini+ HD300
6teleTOON+ HD301
7 13 Ulica HD 160
8Sci Fi 159
9 E! 352


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *