Informujemy, iż dniu jutrzejszym, 22 lutego 2018 r. zostaną udostępnione aktualizacje na dekodery abonenckie Telewizji Światłowodowej. Dzięki nim zyskają Państwo dostęp do nowej funkcjonalności – Wyszukiwarki pełnotekstowej.

Każdy z nas potrafi sobie wyobrazić jak bardzo utrudnione byłoby funkcjonowanie bez dostępu do wiedzy zdobywanej przy pomocy wyszukiwarek internetowych. Dlaczego zatem nie włączyć takiej możliwości w świecie telewizji? Nowe funkcjonalności zostały udostępnione dla abonentów Telewizji Światłowodowej.

 

Wyszukiwarka pełnotekstowa

Za pomocą przycisku szukania   na pilocie lub wchodząc w ekran aplikacji za pomocą przycisku „HOME”    i wybierając opcję „SZUKAJ” będą mieli Państwo możliwość wyszukania dowolnej frazy (zawierającej nazwę kanału, fragment tytułu audycji czy nazwisko występującego w niej aktora) w EPG dekodera. Po znalezieniu szukanej frazy – można przejść na kanał lub zaplanować nagrywanie dla wyszukanej audycji lub znaleźć audycje zawierające podobne frazy. Poniżej umieszczamy kilka screenów prezentujących działanie funkcjonalności.

Wyszukiwarka pełnotekstowa - Telewizja Światłowodowa

Wyszukiwarka pełnotekstowa - Telewizja Światłowodowa

Wyszukiwarka pełnotekstowa - Telewizja Światłowodowa

Wyszukiwarka pełnotekstowa - Telewizja Światłowodowa

Wyszukiwarka pełnotekstowa - Telewizja Światłowodowa

Wyszukiwarka dostępna jest dla abonentów pakietów SMART, OPTIMUM, PLATINUM.

Przypominamy również, że mają Państwo dostęp do tematycznych list kanałowych. Korzystając z zielonego przycisku na pilocie można przenosić się między kanałami posegregowanymi tematycznie na: sportowe, dziecięce, muzyczne, informacyjne, filmowe itp.

Korzystając z okazji zachęcamy do skorzystania z naszej specjalnej promocji dla abonentów pakietu MINI – SMART w cenie MINI – do 3 miesięcy.  Więcej szczegółów znajdą Państwo tutaj.

 


Netarea

Działamy w branży telekomunikacyjnej od 2009 roku na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorców telekomunikacyjnych, prowadzonego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej. Naszą domeną jest świadczenie usługi dostępu do internetu, zarówno drogą kablową (światłowody), jak i radiową. Od lat terenie Rumi oferujemy najszybsze usługi wykorzystując najnowsze technologie przewodowe i bezprzewodowe. Ale to nie jedyna nasza działalność. Oprócz usługi dostępu do internetu oferujemy również innowacyjną Telewizję Światłowodową, tanią telefonię stacjonarną, a także zaawansowane usługi dla firm. Na terenie Rumi posiadamy stale rozbudowywaną sieć szkieletową opartą o technologię światłowodową oraz nowoczesne nadajniki sieci bezprzewodowej, zlokalizowane w najdogodniejszych punktach miasta. Dzięki temu swoim zasięgiem obejmujemy praktycznie cały teren Rumi, a także najbliższe okolice miasta. Zasięg naszej sieci obejmuje również Kazimierz, Dębogórze, Moście Błota, Gdynię i Redę. Na naszej stronie www dostępna jest mapa zasięgu naszej sieci, która pozwala sprawdzić, w jakich lokalizacjach dostępne są świadczone przez nas usługi. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług stosujemy rozwiązania światłowodowe oraz wyłącznie sprawdzone, pewne i w pełni profesjonalne urządzenia telekomunikacyjne. Nasz internet jest szybki, niezawodny i bezpieczny, a wszystko to w konkurencyjnych cenach. Najszybszy internet w Rumi

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *